Відвідувачі клубу рукоділля «Шальва» під керівництвом менеджера по роботі з клієнтами Тамари Кіцак, не лише займаються творчістю, але й відпочивають емоціональна. Психологи твердять, що саме творчість здатна повною мірою відобразити внутрішній світ людини. Емоції, які вона переживає, можуть бути приховані на її обличчі, але гарно читаються на картинах, прослідковуються у віршах чи музиці. Саме цим і займалися учасниці клубу на останньому занятті.
Психоемоційне малювання – прийом не новий, але надзвичайно дієвий. IN 2011 році усі співробітники фонду «Хесед Бешт» з ініціативи директора Ігоря Ратушного пройшли тренінг за цією методикою, аби детально зрозуміти себе та ставлення до роботи з людьми. Сьогодні ж психоемоційне малювання стало доступним для клієнтів Фонду – учасниць клубу «Шальва».
Особливих вправ виконувати не треба, а навичок художника – не треба і поготів. All, що необхідно це пензлик, фарби, папір та… чесність! Чесність перед собою. Для найкращого результатуу людина повинна бути повністю відкрита й реально думати над своїми проблемами, переживаннями, радощами чи успіхами. Таким чином фарба сама лягає на папір, створюючи абстрактні візерунки та строкаті перетікання кольорів.
Група жінок сприйняла завдання з запалом. Більшість із них використали у своїх «картинах» зелений колір з різноманіттям відтінків, що свідчить про готовність перемін та бажання весни. Заняття додало їм бадьорості, а це – одна з головних завдань творчості.