Тернопіль пам’ятає!

Співробітники Тернопільського Общинного Центру та члени громади вшанували пам’ять жертв Голокосту. До пам’ятного знаку на місці розстрілу сотень євреїв у 1941-му році люди принесли поминальні свічки та камінчики. Спогади про невинні жертви фашистського режиму лишаються у пам’яті народу, допоки існує громада, працюють єврейські організації. У Общинному Центрі м. Тернополя постійно діє виставка, присвячена тим страшним

День Пам’яті Жертв Голокосту

Сьогодні Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» відзначив Всесвітній день пам’яті жертв Голокосту вшануванням загиблих на території Меморіалу Пам’яті по вул. Сільськогосподарській, де поховано вісім тисяч двісті наших побратимів. У Общинному Центрі «Тхія» також відбулися зустрічі з нагоди сумної дати.

«Гості на уїк-енд» 2

Сіквел успішного проекту для молоді, що вперше відбувся у Хмельницькому восени 2015 року для єврейської молоді зі Львова, виявився не менш яскравим за свого попередника. Цього разу в проекті Дмитра Корніцького взяли участь представники молодіжного єврейського клубу з «Хесед Шломо», міста Житомира. Вихідні пройшли швидко та весело й лишили по собі безліч позитивних емоцій.

Бібліотека фонду “Hesed Besht”

Бібліотека Хмельницького благодійного фонду “Hesed Besht” – серія видань нашої організації, each new edition of which relates to a separate topic in history, culture or spirituality of the Jewish people in general and our community in particular. Literature is published on its own, завдяки старанням співробітників ХБФ “Hesed Besht”, persistence of our volunteers and creative work of members of communities of Khmelnytsky and Ternopil regions. Окремі примірники

Договір правової допомоги

Круглий стіл між представниками Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт», Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, владних структур та громадських організацій мав на меті обговорення важливих питань, пов’язаних з наданням правової допомоги населенню. Результуючим фактом стало підписання багатостороннього договору про співпрацю та окреслення конкретних кроків щодо роботи з людьми на місцях.

Ми уПодільській родині

Під вечір 13 грудня у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтв вкотре зустріласяПодільська родина” – зібрання представників національних громад нашої області. Єврейську громаду представляв Директор ХБФ “Hesed Besht” Igor Ratushny, керівник ансамблю Анатолій Музика та співробітники нашої організації. Також були представники української, Polish, російської та угорської громад.

An event for library staff

Дні відкритих дверейОбщинного Центру “Thiya” для колективів партнерських організаційтрадиційні заходи, які відбуваються для примноження досвіду та поглиблення дружніх зв’язків з колегами. Це допомагає краще зрозуміти нашу роботу, спільно спланувати подальші кроки у діяльності. Цього разу до нас завітали колективи Хмельницької обласної наукової бібліотеки ім. M. Островського та Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва.