Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

Споглядаючи виступи дітей

Різні соціальні та культурні програми Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» перетинаються доволі часто. Політика керівництва організації спрямована на якомога тіснішу співпрацю та взаємне проникнення різних напрямків роботи, що призводить до кращої співпраці, командної роботи чи ефективнішої допомоги. А цього разу мова піде про перетин Центру розвитку дитини з Центром денного розвитку: діаметрально-протилежні групи клієнтів Фонду (наймолодші й найстарші) зустрілися на спільному заході.

Заходи для людей похилого віку, які відвідують Центр денного розвитку, проводяться переважно в дообідній час. Саме тому програму від наймолодших клієнтів запланували на шістнадцяту годину. Таким чином у літніх людей з’явився додатковий привід зібратися разом, поспілкуватися й відпочити, насолоджуючись спогляданням дитячих успіхів. Молоді ж «зірочки» мали змогу спокійно відбути шкільне навчання та якнайкраще підготуватися до «гала-концерту».

Зустріч поколінь мала важливе культурне значення. Для людей, чиї усталені естетичні норми зводяться до традиційних видів мистецтва, ознайомлення з новітніми тенденціями молодіжної творчості стало новітнім, а можливо й шокуючим. Діти ж постаралися на славу. Відкривала концерт наша юна «зірочка» Катя Казаніна-Алєйнік. Її голос чарує та радує усіх без вийнятку, репертуар складається зі сольних пісень відомих виконавців а також пісень івритом та ідиш. Окрім виступів на общинних заходах, Катя впевнено крокує естрадою, виступаючи на міських заходах, на місцевому телебаченні.

Сучасні танці, з їх карколомними рухами та швидкими ритмами, можливо, не до кінця зрозумілі людям поважного віку. Але майстерність, пластика та грація, з якою виконують складні рухи наші діти, зрозумілі всім. Настя Літвінчук вразила присутніх танцем у стилі «Хіп-Хоп» а Сабіна Шопнік – танцювальним номером у напрямку «Джах-Фанк». Наймолодші з учасників концерту, а саме Женя Кузьміч, Ілля Нестеренко й Давид Ведмеденко, подарували глядачам віршовані рядки з побажаннями щастя, добра й злагоди.

Знаковим також був виступ дуету родини Нікітіних. Ольга Нікітіна опікується Центром денного розвитку ХБФ «Хесед Бешт». Вона представниця нової генерації кваліфікованих соціальних працівників, зі своїми методами й підходами до справи. В дуеті з мамою, волонтером Фонду Маргаритою Рудольфівною, вони виконали цілу низку знаних та пізнаваних пісень. Цей виступ гарно вписувався у концепцію вечора – зустріч різних поколінь, об’єднаних одною спільною метою. До слова, ведучим концерту був ще один, наймолодший, представник родини Нікітіних – волонтер Фонду та активіст молодіжного єврейського руху Олексій.

Урізноманітнення дозвілля учасників Центру денного розвитку, можливість творчої реалізації вихованців Центру розвитку дитини та поєднання цих напрямків разом характеризує комплексний підхід працівників Фонду «Хесед Бешт» до роботи з клієнтами.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей