Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_0020

Анатолій Медведчук та Ігор Ратушний на зустрічі у Общинному Центрі “Тхія”

Директор Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» Ігор Ратушний зустрівся з координатором «Правого Сектору» у Хмельницькій області Анатолієм Медведчуком. Ця зустріч стала ще одним спростуванням інформації певних зарубіжних ЗМІ, що в Україні лютують ультра-праві націоналістичні організації, які пропагують антисемітизм. Зустріч відбулася у Общинному Центрі «Тхія».

Керівники обох організацій обговорили напружену ситуацію, яка досі панує в країні та місті загалом. «Правий сектор» користується підвищеною увагою у засобів масової інформації та є «на слуху» у багатьох наших співгромадян. Багато інформаційних повідомлень приписують «Правому секторові» антисемітизм, що, насправді, не відповідає дійсності. За словами Анатолія Медведчука, основним завданням, задля якого громадяни об’єдналися у цю організацію, є докорінна зміна системи влади, а не просто прізвищ на посадах. Для цих активістів революція ще не закінчена, а загроза військового конфлікту з Росією – реальніша, ніж для будь-кого іншого.

Разом з тим, ніяких з приписаних ним, антисемітських поглядів члени організації не сповідують. У недалекому майбутньому «Правий сектор» буде оформлений, як громадська організація та партія. А це означає, що як і ХБФ «Хесед Бешт», «Правий сектор» буде юридично мати статус громадської організації та сумісно з іншими ГО розбудовувати громадськість Хмельниччини.

Щодо тривожних актів вандалізму, від яких постраждали будівля ОЦ «Тхія» та споруда меморіалу пам’ятнику жертв Проскурівського погрому 1919 року, пан Анатолій був категоричним: це робилося хуліганами, які порушують моральні та етичні принципи суспільства. Ігор Ратушний заручився підтримкою координатора «Правого сектору» в питаннях, які стосуються дотримання правопорядку та протидії незаконних чи провокативних вчинків.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей