Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

Весняна пора завжди асоціювалася у більшості населення нашої планети з прекрасною половиною людства та жіночою красою. Саме тому навесні цьогоріч активісти Всесвітньої Жіночої Єврейської Організації «Проект Кешер» у Хмельницькому спільно з ХБФ «Хесед Бешт» та лікарями-волонтерами потурбувалися про те, аби жіноча краса лишалася незворушною а весняний час не затьмарювали проблеми зі здоров’ям. До Всесвітнього дня здоров’я у Общинному Центрі «Тхія» відбулася зустріч з лікарями та медичний огляд, спрямовані на протидію згубним хворобам жіноцтва.

«Проект Кешер» вже неодноразово залучав спеціалістів до оглядів жінок: це важлива соціальна складова діяльності організації, що сприяє розвитку суспільства. До організації також долучилася група жінок, які перенесли мастектомію “Амазонки” – учасники Всеукраїнської громадської організації “Разом проти раку”. Приємно, що лікарі радо відгукуються на такі ініціативи недержавної організації. Саме такими людьми сьогодні стали Заступник головного лікаря Хмельницького онкологічного диспансеру інформаційно-аналітичної роботи Тетяна Закрижевська та відомий та шанований лікар онколог-мамолог Хмельницького онкологічного диспансеру Гаррі Дробнер.

До Общинного Центру «Тхія» ХБФ «Хесед Бешт» на Кам’янецькій, 58/1 запрошували усіх бажаючих. Це були як клієнти та співробітники Фонду, так і представники громадських організацій міста та вимушені переселенці із зони АТО, з групами яких працює наша організація. Привести з собою подругу – була мало не обов’язкова умова для кожної запрошеної, оскільки чим більше жінок зверне увагу на власне здоров’я, тим менше роботи в подальшому буде тим лікарям, які сьогодні прийшли у якості волонтерів. Неочікуванними гостями заходу стали й дві молоді панянки – очільниці міської івент-агенції «Династія», які прийшли на огляд саме за рахунок справної роботи «сарафанного радіо».

На початку перед аудиторією виступила Тетяна Закрижевська. Вона актуалізувала проблему жіночого здоров’я, прокоментувала ситуацію з захворюваністю в останні часи та надала загальну інформацію про роботу Онкодиспансеру. За словами Тетяни Іванівни, хвороба може прогресувати найбільше тоді, коли жінка запускає своє здоров’я і не виконує елементарних та обов’язкових перевірок.

Опісля Гаррі Йосипович почав огляд одному з приміщень Общинного Центру. Загалом ним було оглянуто 68 запрошених жінок. На жаль, не всі вони пішли додому з полегшенням – декількох осіб лікар направив на дообстеження на мамографі. Однак вкрай серйозних проблем діагностовано не було, що вже саме собою добре.

Активісти жіночої групи «Проект Кешер» розповсюдили серед присутніх календарі з інструкціями для самообстеження та агітаційні матеріали. Спільними зусиллями НГО та волонтерів вдається змінити страшну статистику захворюваності. Однак для радикальних змін таких зусиль потрібно набагато більше. Саме тому усі перераховані вище організатори зустрічей з лікарями не полишатимуть своєї справи й надалі. Аби асоціації між весною та жіночністю не зазнавали змін.

Як давно Ви проходили обстеження у мамолога?

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Декабрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей