Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
Наталія Герасименко та Алла Соловей ведуть бесіду з клієнтами

Наталія Герасименко та Алла Соловей ведуть бесіду з клієнтами

У пору, коли природа щедро дарує нам соковиті плоди, легко не втриматися від спокуси скуштувати більше, ніж сприймає наш організм. До того ж, не всі овочі та фрукти, попри бездоганний вигляд, можуть бути безпечними та корисними. Про загрози літнього «фруктового раю» йшлося на зібранні клієнтів ХБФ «Хесед Бешт», організованого менеджером Центру Здоров’я Наталією Герасименко та за участі лікаря-геронтолога поліклініки №1 Соловей Алли Вікторівни.

Яскрава презентація, яку принесла зі собою медик, допомогла людям краще розібратися у світі соковитих овочів та фруктів. Алла Вікторівна розказала про загальні правила споживання ранніх овочів та фруктів, потребу їх термічної чи гігієнічної обробки перед вживанням. Значна частина презентації стосувалася питання нітратів. Вкотре людям розповіли про їх небезпеку, підступність, здатність накопичуватися як у плодах, так і в організмі людини. Йшлося й про методи знешкодження цих речовин і про симптоми отруєння ними. Надзвичайно важливо вчасно та правильно діагностувати такі процеси, аби не зволікати зі зверненням по медичну допомогу.

В ході зустрічі клієнти не лише задавали питання, але й ділилися практичними навичками щодо кулінарії, спостереженнями, стосовно якості продуктів та способи боротьби з отруєннями. Діалог зробив зустріч вдвічі кориснішою та динамічною, а коментарі спеціаліста – принесли нових знань та спростували деякі міфи, що не відповідали дійсності.

Інтерес клієнтів викликали й інші теми, що входять до компетенції Алли Вікторівни, приміром способи протидії старінню. Однак за браком часу, та аби корисна лекція не перетворилася на «вінегрет», ці питання перенесли на наступне зібрання.

Центр Здоров’я завжди прагне дати своїм клієнтам найкраще. Тому така зустріч була далеко не останньою. Головне, аби наші люди правильно використовували отриманні знання. Тоді у Центру буде й роботи менше, а клієнти – здоровіші та життєрадісніші.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Ноябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей