Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_2137

Едва Родоговськи та Ігор Ратушний біля ОЦ “Тхія”

Візити іноземних гостей, так чи інакше пов’язані з роботою Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» за майже п’ятнадцять років існування організації стали звичним явищем. Проте не всі візити очікуються так гаряче, як приїзд Проектного менеджера Британського фонду «WJR» Едви Родоговської, який відбувся 1 липня. За останні кілька років ця благодійна організація з-за Ла-Маншу принесла багато добра нашим клієнтам і навіть у цьому номері газети є одразу кілька матеріалів, пов’язаних з допомогою «WJR».

Едва Родоговськи виявилась надзвичайно чуйною та доброю жінкою. В принципі, нічого іншого й годі було чекати від людини, яка пов’язала своє життя з допомогою іншим. Адже її благодійний фонд провадить активну політику співпраці та допомоги нужденним в усьому світі.

До цього Едва вже була в Україні, деякий час проводила в Харкові. Тому життя місцевих єврейських громад було для неї відомим. Проте відвідини Хмельниччини та Тернопільщини глибоко вразили досвідченого менеджера.

В нашому місті вона мала нагоду переконатися в ефективності проекту ремонту квартир, який підтримувався «WJR». Директор Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» Ігор Ратушний супроводжував гостю, знайомив її з життям організації та громади. Візит до Общинного Центру «Тхія» в м. Хмельницькому вразив жительку європейської країни в першу чергу сучасним підходом в сфері соціальної та культурної роботи з клієнтами. Декілька разів англомовна гостя вживала слово «incredible», що у перекладі означає «неймовірно».

Після Хмельницького Едва Родоговськи відвідала Тернопільський Общинний Центр, в будівництві якого також брав участь фонд «WJR». Емоції від побаченого там майже не відрізнялися, а деколи й переважали враження від Хмельницького. Вже з-за кордону після свого візиту Едва надіслала листа, в якому висловила своє захоплення нашою громадою. Програмний менеджер пообіцяла докласти всіх зусиль, аби допомога нашому краю від британського фонду не припинялася й налагоджувалися нові зв’язки з іншими спонсорами та благодійниками світу. Така висока оцінка нашої діяльності додає впевненості у потрібності нашої роботи для людей, стимулює працювати ще краще.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей