Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_0281

Волонтери біля ОЦ “Тхія”

Песах – одне з найважливіших єврейських свят. Для проведення традиційного седеру збираються родини, зустрічаються разом члени громади. Але якщо спіткала скрута й людина несилах пересуватися сама? Невже її чекає самотність? Аж ніяк, тим паче у нашій громаді. Співробітники Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» організували напередодні Песаху візити до людей, які не можуть відвідати седер самостійно.

Деілька мобільних груп волонтерів розробили маршрут містом Хмельницьким, аби завітати до більшої кількості людей, та спеціальну програму, здатну підтримати морально прикутих до ліжка клієнтів Фонду. Напередодні свята, поки громада ще не збиралася у ОЦ «Тхія» для зустрічі свята, волонтери втілили свій задум в життя. Разом зі співробітниками ХБФ «Хесед Бешт» вони відвідали лежачих клієнтів у їх помешканнях, розділяючи з ними радість свята.

Програма візитів була адаптована для піднесення духу людей. Гарні костюми волонтерів наче переносили людей на кілька хвилин у ті прадавні часи, коли євреї виходили з гнітючого рабства в пошуках кращої долі під проводом Всевишнього. Нагадаємо, що подібна волонтерська акція відбувалася й перед Пурімом, коли волонтери відвідували клієнтів у образах веселих Клоунів.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей