Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_1121

Гості на відвідинах РЦ “Школа здоров’я” у с. Печеськи

Співпраця та обмін досвідом різних організацій системи «Хесед» є перспективним та далекоглядним напрямком розвитку мережі соціальних закладів по всьому СНД. В межах України постійно проводиться робота з укріплення зв’язків між хеседами задля кращої роботи всіх Фондів загалом. Цієї осені до хмельницьких колег завітали представники Харківського офісу «Хесед Шааре Тіква» та ОЦ «Бейдан» разом з представниками аналогічних організацій Східного регіону на чолі з Директором «Джойнт» Міккі  Кацифом. Семінар тривав три дні, за які гості змогли побачити роботу ХБФ «Хесед Бешт» з усіх боків та за всіма напрямками.

Цей рік став для представників Східних регіонів України найважчим з часів повернення Американського Єврейського Об’єднаного Розподільчого Комітету «Джойнт» в СНД. Три області України, які мали власну інфраструктуру та вертикаль управління знаходяться у вкрай складному становищі. І якщо анексований Крим перейшов у підпорядкування російських структур «Джойнту», то Луганська та Донецька області так і лишилися на утриманні місцевих осередків. Окрім небезпеки від роботи у зоні АТО додалася й величезна проблема вимушених переселенців, якими також опікуються наші колеги з Харківського «Джойнту».

За словами Міккі Кацифа, візит на Хмельниччину мав познайомити працівників з практикою роботи відносно невеликих регіонів. Попри малі розміри та значно меншу кількість клієнтів, тут спостерігається піднесення рівня роботи через впровадження нових форм роботи, залучення додаткових спонсорів. Таким чином повчитися завжди є чого. А зміна майже військової обстановки на спокійну завжди йде на користь, дозволяє підбити підсумки зробленого чи дбайливо намітити плани на майбутнє.

До уваги гостей були представлені основні об’єкти гордості Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт»: Реабілітаційний центр «Школа здоров’я» у с. Печеськи, Общинний Центр «Тхія», Общинний Центр міста Тернопіль та новобудова – Общинний Центр у Кам’янець-Подільському. Один із вечорів усі колеги провели разом: спільна вечеря у неформальній обстановці мала на меті дозволити людям розслабитися та поспілкуватися. Співробітники ХБФ  «Хесед Бешт» радо презентували гостям частинку концертної програми «Пісні єврейського містечка». А родзинкою вечора став виступ клезмерського гурту «Хесед Бенд».

Приємним та зворушливим моментом  неформальної зустрічі стало вручення Міккі Кацифу нагороди нашого Фонду – медалі «За творення добра та благодійність». Таке визнання діяльності керманича найбільш проблемного регіону в скрутний час добряче підняло дух як його самого, так і підлеглих, що має позитивно відобразитися на подальшій спільній роботі.

За словами самих візитерів, семінар сприятливо відобразиться на їхній подальшій роботі. Прості ідеї щодо покращення добробуту клієнтів, які були підмічені на Хмельниччині, ніколи не завадять. Адже головне у роботі хеседів – дійти до кожного клієнта й максимально покращити його життя.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей