Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

1373354583_1310552760_caregiving480-blogspan

Перша неділя листопада з 1999 року стала Днем працівників соціальної сфери – людей, які за покликом серця присвячують свою професійну діяльність допомозі іншим людям. Це свято добрих, чуйних, людяних, небайдужих та співчутливих громадян, які підставляють своє плече там, де підставити його нікому, які подають руку тоді, коли інші руки довкола стиснуті в кулак або опущені донизу.

Усі співробітники Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» пишаються своєю приналежністю до працівників соціальної сфери. Усі вони належать до відповідної профспілки, активно співпрацюють з іншими соціальними працівниками в обміні досвідом, у сумісних акціях та проектах. Тому хочеться щиро привітати з професійним святом усіх тих, хто має чуйне серце, хто знає ціну та необхідність допомозі ближньому. Зі святом, шановні працівники соціальної сфери!

Хочеться також відмітити трьох працівників офісу Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт», які цього року отримали відзнаку Хмельницької обласної ради за багаторічну сумлінну працю на користь соціально незахищених верств населення: Менеджера зі зв’язків з громадськістю Людмилу Шварцман, Менеджера по роботі з клієнтами Олену Торбіну та Менеджера ІТ-відділу Романа Перця. Відзнки Хмельницької ОДА отримали також наші соціальні працівники з догляду за людьми похилого віку: Вакаренко Тетяна, Приколотіна Олена та Ніненко Олена. Міська рада удостоїла подяками до свята соціальних працівників: Олександру Баєву, Казакову Людмилу та Німу Ірину. Зрештою, плеяду працівників Фонду відзначила й Федерація профспілок працівників соціальної сфери: голову первинної профспілкової організації ХБФ “Хесед Бешт” Аллу Клопотюк, менеджерів з роботи з клієнтами Анжелу Таращан, Раїсу Гельман, Тамару Кіцак та керівника вокальної студії Анатолія Музику.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей