Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_0752

Пошук відповідей на вікторину

Сьогодні зайняття підлітково-молодіжного клубу в ОЦ «Тхія» було повністю присвячене Лаг Ба-Омеру. На превеликий жаль, вогнища в Общинному центрі не розведеш, та і луку зі стрілами тут ніколи не було. Тому заняття побудували на теоретичній частині, розглядаючи 33-й день відліку за Омером з різних боків та взнаючи нове за допомогою мережі Інтернет.

Вікторина для дітей мала пізнавальний характер, містила питання різного роду складності. Початкові завдання не потребували особливих знань – вони вже були присутні у всіх вихованців змалечку. А от особливі питання, складені спеціально до сьогоднішнього дня, потребували глибокого вивчення традицій. Тому дітям для відповіді на них запропонували скористатися Інтернетом у комп’ютерному класі. Для створення сприятливої робочої обстановки їм дозволялося брати з собою чай та печиво.

Результатом заходу стало поглиблення знань вихованців клубу про Лаг Ба-Омер, краще розуміння юдейських традицій. Інтерактивна форма роботи дітям сподобалася, адже зараз велика частина їхнього навчання так чи інакше пов’язана з Інтернетом. Тож наша задача спрямувати їх у правильне русло, навчити знаходити у мережі не лише «приколи» та «друзів», але й важливу та корисну інформацію.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей