Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

3 copyХмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» з радістю повідомляє, що сьогодні відбувся реліз мобільного додатку для пристроїв на операційній системі «Andriod», який здатен швидко надавати користувачам доступ до окремих розділів нашого сайту! Про особливості додатку і про те, навіщо він взагалі потрібен читайте у продовженні статті.

Для тих, хто знає можливості й призначення сучасних мобільних пристроїв ця інформація буде не нова. Про примудрості світу телекомунікацій, Інтернет і  різноманіття пристроїв для користування ним наші клієнти та всі охочі можуть дізнаватися на курсах комп’ютерної грамотності від «ОРТ-Кешернет» у Общинному Центрі «Тхія». Курси проводяться двічі на тиждень й тривають два місяці, після чого випускники отримують два сертифікати міжнародного зразка. За більш детальною інформацією про навчання всі охочі можуть звернутися до викладача В’ячеслава Нагнибіди за телефоном 72-01-81. Але повернемося до мобільного додатку.

Операційна система «Andriod» – широко відома усім, хто користується сенсорними телефонами, планшетами та іншими пристроями, які часто називають заморським словом «гаджети». Можливостей у таких пристроїв зазвичай надто багато: вони здатні виходити в Інтернет, легко вміщують програми для спілкування з близькими та розваги, оснащенні камерами, мікрофонами та динаміками. Для того, аби пристрої виконували фунції, потрібні їх користувачам, прилади оснащують спеціальним програмним забезпеченням. Програми для операційної системи «Andriod» називаються «додатками» (рос. – «приложения»). Саме таку програму для швидкого доступу до інформаційного поля ХБФ «Хесед Бешт» у світовій мережі Інтернет власними силами створили співробітники організації під керівництвом менеджера з інформації В. Нагнибіди.

Додаток займає на більше 4 мегабайтів пам’яті пристрою (для порівняння, одна пісня займає від 3 до 10 мегабайт, а повнометражний фільм – до 2000 мегабайт!), але спроможний на багато! Головною метою програми є надання швидкого доступу до ключових напрямків роботи Фонду, надати довідкову інформацію, забезпечити доступ до останніх новин організації. Окрім цього, кожен користувач за кілька торкань до монітору, зможе переглянути інформацію про працівників Фонду, дізнатися усі можливі контактні данні й реквізити й навіть пожертвувати будь-яку суму коштів для знедолених людей!

Додаток можна отримати на нашому сайті в категорії «Файли для скачування», або просто натиснути на це посилання. Для встановлення його на Ваш мобільний пристрій, розархівований файл необхідно передати з комп’ютера на карту пам’яті вашого «гаджету». В майбутньому додаток та оновлення до нього будуть викладені на популярний ресурс «GooglePlay».

За словами директора Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» Ігоря Ратушного, будь-які  кроки до глобалізації питань благодійності в світовому інформаційному полі є надзвичайно важливими для розбудови сучасного гуманного суспільства. Адже зараз все більше людей проводять вільний час в Інтернеті, знайомляться там, спілкуються, купують та продають. Допомагати в Інтернеті – також важливо, причому це цілком реально й перспективно. Тому завданням нашої організації є всебічне розповсюдження інформації про можливості допомоги ближнім, популяризація філантропії та створення усіх умов для благодійників, які прагнуть пожертвувати щось своє на благо інших людей. Реліз невеличкого додатку – це ще один крок до загального поступу доброзичливого людства.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей