Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
DSC_0070

Гості з Одеси у РЦ “Школа Здоров’я”

Обмін досвідом – надзвичайно важливий процес для людей, які прагнуть бути професіоналами. У рамках співпраці, обміном культурними надбаннями та робочими напрацюваннями, Хмельницький відвідали гості з «Хесед Шаарей Ціон», що в Одесі. Колеги з Фонду «Хесед Бешт» не лише посприяли плідному семінару та продемонстрували свої здобутки, а ще й організували обширну культурно-просвітницьку програму.

В Ході візиту група одеситів побувала у містечкові Меджибіж. Тут вони мали змогу відвідати святиню юдеїв – могилу цадика Баал Шем-Това та синагогу, у який молився засновник хасидизму. Також гостям гостинно прочинилася брама історико-культурного заповідника «Межибіж», головним об’єктом якого є стара фортеця.

Співробітники ХБФ «Хесед Бешт» продемонстрували роботу Реабілітаційного центру «Школа здоров’я» у с. Печеськи. Одеські колеги приїхали сюди якраз у час, коли тут займалася група Центру денного розвитку. Таким чином можна було вживу спостерігати приклад роботи хмельничан, спілкуватися з колегами та клієнтами.

В екскурсійну частину входила також поїздка у м. Кам’янець-Подільський з візитом до тамтешнього представництва Фонду. Опісля до уваги гостей була представлена місцева фортеця. Варто зауважити, що для одеситів фортеця є чимсь таким, як для хмельничан Потьомкінські сходи та море – непересічним, цікавим та дуже гарним. Таким чином за час візиту гуляти по фортецям було аж декілька нагод.

Шаббат колеги двох організацій зустріли разом. Наші співробітники приготували фрагменти постановки «Єврейське містечко», чим порадували та зворушили друзів.

Директор «Хесед Шаарей Ціон» Анатолій Кесельман високо оцінив здобутки нашого «Хеседу» та подякував від імені всього колективу за теплий прийом. Багато чого з побаченого у роботі одесити впровадять у своїй організації. Натомість в Хмельницькому та регіонах запрацюють методики, запозичені у колег зі східного регіону.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей