Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_2332

Репетиція юних танцівниць

Підлітково-молодіжний клуб ХБФ «Хесед Бешт» переживає період затишшя. Вже лишилися позад гамірні дні шкільних випусків, для когось – складання Зовнішнього національного оцінювання. Тепер самий час відпочити й набратися сил для подальшої плідної роботи. А поки діти відвідують різні табори або їздять з батьками на відпочинок, у Общинному Центрі постійно працюють програми для тих, хто вже повернувся, або лише готується до поїздок.

Станом на зараз, шестеро підлітків вже відвідали різні єврейські таборові збори в різних куточках країни. Двоє лише поїхали, а ще троє – збираються з батьками до сімейного табору в с. Маньківка, що буде проводитися в комплексі «Аквадар» за підтримки МОО «Джойнт» та силами мадріхів Західного та Центрального регіону.

Одним з найпопулярніших способів літнього розвитку для учасників молодіжного клубу лишаються заняття з «Хіп-Хопу», що проводяться у ОЦ «Тхія» волонтеркою Настею. Дівчата продовжують тренувати гнучкість, координацію та пластику. Результати помітні всім, хто спостерігає за успіхами наших вихованок. Несміливі, несинхронні рухи, які були у них на виступі під час святкування Пуріму, змінилися відпрацьованими та чіткими па сучасного електронного напрямку хореографії. Приємно, що на своїх старших колег по ОЦ хочуть орієнтуватися й найменші відвідувачки Центру розвитку дитини, які із захватом спостерігають за тренуваннями.

Додала наснаги учасникам молодіжного клубу й в екологічному фестивалі розвитку «Грінфест», що проходив у місті 28-го червня. Відвідини цього заходу познайомили підлітків з різними тренінгами, майстер-класами, змаганнями й танцювальними колективами. А опісля, всі разом «відірвалися» на рок-концерті. ОЦ «Тхія» брала участь в організації «Грінфесту», тут проводилися збори оргкомітету и планувалися заходи, проходили окремі майстер-класи. Тому вдвічі приємніше, що наша молодь поступово інтегрується до загальноміського волонтерського руху, розвивається духовно та фізично.

Допоки всі не повернуться з таборів, клуб працюватиме в помірному режимі. Щоб потім, з новими силами взятися за масштабну підготовку до улюбленого осіннього свята – Рош а-Шана та 15-ї річниці заснування ХБФ «Хесед Бешт».

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей