Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
Ханука вустами дітей

Ханука вустами дітей

Головний захід нашої громади на Хануку цього року пройшов у день, коли запалилася четверта Ханукальна свічка. «Екватор»  свята – чудова нагода зібратися разом та згадати славні часи Єгуди Маковія та дива, дарованого нашому народові Всевишнім. Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт»  розділив радість свята з клієнтами та членами єврейської громади у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтв.

Не секрет, що Ханука – улюблене свято дітей. Солодкі пончики-суфганійот, веселі пустотливі дрейдли-севівони, вогні й тепло – все це надзвичайно до вподоби дітям. Це лишає теплі спогади на довгі роки вже дорослого життя. Тому на святі від нашого Фонду діти не тільки веселилися від душі, а й дарували радість усім присутнім. Більшість діток-учасників свята перебувають у групі ризику і проживають у малозабезпечених сім’ях. Тому подарувати їм справжні веселощі з незабутнім смаком хануальних пончиків було важливим завданням для організаторів.

Відкрили свято дівчата з аматорського танцювального колективу в напрямку «Хіп -Хоп»  при общинному центрі «Тхія», виступи яких вже стали, можна сказати, традиційними. Ще з літа їхній гурток, який існує самостійно без допомоги дорослих, не припиняв тренувань. Тепер у нього навіть є назва – «Аll inclusive». Сучасні молодіжні танці розуміють не всі дорослі, але не можна не відзначити той прогрес, який проглядається у розвитку пластики наших юних клієнтів.

Естафету перейняли вже найменші дітки. З хвилюванням й трепетом перед великою аудиторією вони, за допомоги наших співробітників, переказали у віршований формі історію і традиції свята. Також діти продемонстрували гостям танець Ханукальних свічечок. За творчість і старанність, яку малюки приклади до виступів, вони були винагородженні веселими рухливими конкурсами, заслуженими оваціями і, звичайно ж, – солодкими пончиками!

Незабутню атмосферу подарували для свята наші скрипальки. Стрельченко Дарина і Власюк Агнеса віртуозно виконали кілька композицій для скрипки з акомпанементом фортепіано, серед яких була й улюблена всіма «Хава Нагіла».

Захід залишив у душі його відвідувачів тепло та радість від запаленої Ханукії, дитячих посмішок, дружніх вітань і традиційного «Хаг Ханука Самеах!»  Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт»  потурбувався, щоб всі наші клієнти та їх сім’ї змогли зустріти свято світла і тепла з пончиками та свічками, щоб ніхто не залишився на самоті в один з найважливіших періодів єврейського календаря!

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей