Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

Вигляд наліпки про соціальне партнерство на прикладі Хмельницької обласної наукової бібліотеки ім. М. Островського

Вигляд наліпки про соціальне партнерство на прикладі Хмельницької обласної наукової бібліотеки ім. М. Островського

Соціальне партнерство – особлива форма співпраці організацій сучасного світу задля покращення життя пересічних громадян всіма можливими способами. Чим воно відрізняється від партнерства звичайного? Дуже просто: у соціальному партнерстві на перше місце ставиться не вигода сторін-партнерів, а, в першу чергу – добробут отримувача соціальної послуги, задля якого працюють організації-партнери. Започаткував  таку інновацію у Хмельницькій області став ХБФ «Хесед Бешт» з ініціативи директора Ігоря Ратушного.

Соціальне партнерство необхідне загалом, а за сучасних умов і поготів. ХБФ «Хесед Бешт» співпрацює на постійній основі з багатьма іншими організаціями різного спрямування: закладами соціальної сфери, науковими, культурними, просвітницькими, медичними установами, засобами масової інформації, закладами освіти та бізнесовими структурами. За п’ятнадцять років склалися міцні та надійні зв’язки, які часом дозволяють вирішувати складні проблеми громадян. Адже одним з основних завдань соціального партнерства є своєчасний обмін досвідом та інформацією. Саме тому підтримка вже наявних партнерських стосунків та встановлення нових – це запорука злагодженої роботи кожного з учасників партнерського процесу, що призводить до покращення суспільного життя, зняття соціальної напруги.

На даний момент соціальне партнерство підкріплене не лише словами, але і має чітко виражену документальну форму.  ХБФ «Хесед Бешт» вже заключив біля двох десятків договорів соціального партнерства – документів, які регламентують співпрацю організацій, окреслюють цілі й задачі співпраці на користь людей. Також на видному місці вхідних дверей організації-партнера співробітники фонду приклеюють наліпку (на фото) відповідного змісту. Це дає змогу інформувати громадянам про залучення організації до соціального партнерства.

Наклейки також відіграють важливу роль у загальній картині розвитку соціальної сфери міста й області. Директор ХБФ «Хесед Бешт» Ігор Ратушний вважає, що це дасть змогу людям частіше звертатися до організацій-партнерів з різними питаннями, позаяк люди можуть бути впевненими у високому рівні послуг, які ними надаються або про розуміння важливості розбудови соціальної сфери загалом. Звісно, бажання долучити якомога більше соціальних партнерів до співпраці потребує часу та відповідного бажання у самих організацій. Але якби досягнути такого ж рівня, як, скажімо, з наліпками про наявність платіжного терміналу в крамниці, тоді б соціальна сфера перейшла б на зовсім інший якісний рівень, переконані у Фонді «Хесед Бешт».

Загалом, співпраці організацій з ХБФ «Хесед Бешт» дає їм надзвичайно велику перевагу. Фонд є одним з найактивніших у місті й області, при ньому діє Рада громадських та благодійних організацій, яка тримає зв’язок з усіма відповідними структурами в Хмельницькій та Тернопільській областях. Тому співпраця з одним лише фондом має на увазі співпрацю мало не з усіма благодійними та соціальними організаціями краю.

Один комментарий: Соціальне партнерство з ХБФ «Хесед Бешт»

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей