Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_8930

Ведучі семінару: Євгенія Лопатнік, Влада пилипчук (учасниця від ХБФ “Хесед Бешт”), Юдіт Єва Грос-Вайнштайн, Анна Зімірьова (зліва направо)

На базі Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» пройшов семінар для общинних працівників Центрального та Західного регіонів України, організований МГО «Джойнт». Його завданням було підвищити кваліфікацію людей, що займаються общинної та культурно-масовою роботою. Вели семінар Євгена Лопатник і Ганна Зімірьова за участю представниці Єрусалимського офісу «Джойтн» Юдіт Єва Грос-Вайнштайн.

Для приймаючої сторони семінар був важливий подвійно : общинні працівники Хмельницької області не тільки брали участь нарівні з усіма учасниками, а й готували особливу програму для гостей. Для них це був відмінний привід, як говоритися, і людей подивитися, і себе показати.

Для гостей була продемонстрований фрагмент постановки « Єврейське містечко » від аматорського колективу « Штетл », в який входять творчі люди Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт». Репертуар колективу з січня поповнився ще однієї єврейської хореографічною композицією у супроводі вокалу Анатолія Музики з жартівливою піснею упереміш російською та ідиш. Учасники семінару були першими глядачами, які оцінили старання «штетлівців».

Навчальна програма ґрунтувалася на святі Пурим. Багато нового і незвичайного дізналися учасники про історичні події, які стали основою одного з чотирьох найважливіших свят єврейського народу. Вкотре це доводить, що навіть з дитинства знайомі теми можуть відкривати все нові і нові факти тим, хто жадає знань, вчиться і самовдосконалюється. На семінарі обговорили і стратегію планування сімейних та молодіжних таборів цього року.

Учасники семінару побували в Меджибожі на могилі цаддика Баал Шем-Това. Другий екскурсією за єврейським Поділлю була поїздка в місто Кам’янець-Подільський, де також пройшло знайомство з зразковим регіональним представництвом ХБФ «Хесед Бешт» під керівництвом Маргарити Шопнік.

Найближчим часом єврейські громади Рівненської, Волинської, Закарпатської, Львівської, Вінницької, Хмельницької, Тернопільської Житомирської та Київської областей відчують свіжі віяння, які в тій чи іншій мірі відіб’ють вплив семінару на працівників общинних програм. А нові методики, форми робіт і знайомства, отримані тут, лише зміцнять основу розвитку громад надалі.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей