Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

1248447393_clipart_13 copyСоціальне партнерство – особлива форма співпраці організацій сучасного світу задля покращення життя пересічних громадян всіма можливими способами. Докладніше про це явище можна прочитати за цим посиланням. Розбудова мережі соціальних партнерів – стратегічна мета Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт». І приємно відзначити, що ще більше закладів активно долучаються до такої форми співпраці. Нещодавно договори з Фондом підписали нові організації різного спрямування.

Соціальними партнерами стали заклади культури, освіти, обслуговування громадян та ЗМІ. Скоро на сайті з’явиться окремий розділ з переліком партнерів, а поки розкажемо про декількох нових учасників сумісної роботи.

IMG_1137 copy

Реабілітаційний центр “Родинний затишок”

Реабілітаційний центр «Родинний затишок» під керівництвом Антоніни Корчинської працює з людьми, які мають розумові вади й вже досягли повноліття. Це надзвичайно кропітка, важка, але така потрібна робота, без якої молодим інвалідам дуже важко адаптуватися у суспільстві. Тут їх готують до самостійного життя у соціумі, збагачують культурно, підтримують та підказують. Тісна співпраця реабілітаційного центру з ХБФ «Хесед Бешт» проводилася завжди, а тепер перейшла на новий рівень завдяки договору про соціальне партнерство. Таким чином ефективність співпраці двох організацій підсилиться можливостями інших соціальних партнерів, що дозволить молодим інвалідам краще інтегруватися у суспільство, знайти себе та облаштувати кращу долю.

А от підписання договору з Хмельницьким інститутом соціальних технологій ВНЗ ВМУРоЛ «Україна» було прогнозованим та знаковим результатом реальної співпраці впродовж багатьох років. ВНЗ дає змогу навчання людям з обмеженими можливостями та особливими потребами, чого не роблять інші навчальні заклади. Тут дбайливо ставляться до таких людей, надаючи їм гарне та надійне підґрунтя опанування професії.

IMG_0669 copy

ХІСТ ВНЗ ВМУРоЛ “Україна”

Співпраця з ХБФ «Хесед Бешт» в основному знаходить місце у виробничій практиці студентів ВНЗ. Адже тут готують фахівців соціальної сфери, які у майбутньому надаватимуть соціальні послуги населенню, доглядатимуть хворих та знедолених. Таким чином, проходячи практику у Фонді, студенти вже з перших років навчання мають змогу безпосередньо торкнутися майбутньої професії. Важливим є багаторічний досвід працівників «Хеседу» у царині соціальної сфери, який вони радо передають майбутнім колегам. До слова, два колишніх співробітники Фонду, які займалися випуском газети «Шалом Алейхем» і один теперішній (Олександр Семчишин, Ірина Япринцева та В’ячеслав Нагнибіда) у свій час також навчалися чи працювали в Хмельницькому інституті соціальних технологій. За словами першого проректора з навчально-виховної роботи ХІСТ Володимира Березинця, співпраця двох організацій є надзвичайно плідною, та йде лише на користь обом партнерським сторонам.

Про поповнення рядів соціальних партнерів ми й надалі інформуватимемо на нашому сайті. Тож пам’ятайте, завітавши до закладу, прикрашеного наклейкою партнерства, ви можете бути впевненими у якості надання соціальних послуг та вирішення Вашого питання.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей