Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

РемонтыРемонт – завжди довготривале, затратне, а інколи виснажливе дійство. Багато людей довго не наважуються його починати, а розпочавши бідкаються про швидке завершення. І якщо забезпечені люди можуть дозволити собі сторонню допомогу, то більшість наших клієнтів не в змозі й самотужки виконати ремонтні роботи, не те, щоб витрачатися на допомогу спеціалістів. А, між тим, житлові умови клієнтів подекуди дійсно жахливі. Цьогоріч найбільш нужденні клієнти Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» отримали особливі послуги за благодійної допомоги британської організації “A Jewish Lifeline Worldwide “ (“WJR”) за особистої підтримки Катерини Мітяєвої. От деякі історії клієнтів, у яких ремонти вже скінчилися.

Ремонти квартир відбувалися на всій території, де працює Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт». Добір клієнтів здійснювався надзвичайно ретельно, аби послуга була дійсно нагально потрібна. Адже у багатьох учасників програми ремонтно-відновлювальні роботи не виконувалися більше десяти років! Перед залученням людей до програми у їх помешкання здійснювалися візити, які проводив Менеджер у сфері соціального обслуговування Віктор Кравченко. Ним же здійснювався контроль робіт, добір підрядників, моніторинг придбаних матеріалів та інше. Але для клієнтів Віктор став тою людиною, хто приніс у їх оселю світло, затишок й тепло, позбавивши давно наболілих побутових проблем. Ніхто не розкаже про це краще за них самих:

IMG_0883

Юхим Нудель

IMG_0897

Світлана Лєонтьєва

IMG_0912

Мішина Віра

IMG_0919

Сорокопуд Софія

Приємно, що деякі клієнти, отримуючи благодійну допомогу, намагалися подбати про інших людей, як це зробила наступна героїня:

IMG_0941

Вілінчук Роза

Звісно, не всі проблеми вдалося вирішити, але оселі клієнтів стали дійсно затишними та охайними. І без допомоги “WJR” людям годі було чекати таких поліпшень у складний для країни час. Тому всі учасники програми висловлюють щиру подяку благодійникам за принесене у їх оселі тепло.

 

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей