Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

                         Пурімський карнавал

Свято Пурім. З усіх єврейських свят воно особливо яскраве і веселе, тому однаково подобається дорослим і дітям.  В рамках проекту «Толерантність» ми знайомимо з нашими святами і неєврейське населення, і бачимо, який радісний відгук знаходять вони в душах людей.

Студенти факультету дошкільної освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (ХГПА), учасники народного аматорського колективу «Подільські музики» багато знають про різні національні культури, натхненно співають українські, білоруські, польські і єврейські пісні. Красу, глибину і неповторний колорит національних культур їм відкрили старший викладач факультету мистецтв академії Софія Пазій та викладач того ж факультету, концертмейстер Олексій Радецький. Вони створили чудовий ансамбль, який багато літ радує глядачів, дарує їм незмінно хороший настрій. Варто відзначити, що особливу підтримку і сприяння колективу та його організаторам надають  ректор академії Інна Михайлівна Шоробура і декан факультету дошкільної освіти Леоніда Станіславівна Пісоцька.

Днями студенти ХГПА співали єврейські пісні в нашому фонді «Хесед Бешт» в честь свята Пурім. Вони прийшли в різних карнавальних костюмах, як передбачає традиція свята, довідалися багато нового про історію виникнення Пуріма, про його чотири заповіді і виконали одну з них – «банкет і частування». Особливо сподобались їм «вуха Амана» – традиційні пурімські трикутні пироги з маком.

Студенти незабаром стануть учителями. Маючи великий багаж знань про різні національні культури в Україні, засвоївши гарний приклад толерантних взаємовідносин, вони, звичайно ж, понесуть свої знання далі, будуть впроваджувати їх у практику своєї роботи. Дивись, і світ стане кращим.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Апрель 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей