Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

Під час дружнього чаювання

Центр Соціальної Допомоги ласкаво відкрив двері для перших збірних груп відвідувачів! Ними стали представники різних громадських організацій у рамках надання послуги соціальної реабілітації населенню міста Хмельницького на замовлення Управління праці та соціального захисту Хмельницької міської ради. Така практика вже довгий час реалізується Хмельницьким благодійним фондом “Хесед Бешт” та користується великим попитом як у замовників, так і в середовищі учасників. Цього разу учасниками програми “Зимові візерунки” стали близько восьмидесяти представників громадських організацій, серед яких Українське товариство слабкозорих (УТОС), Українське товариство глухих (УТОГ), організація вимушених переселенців із зони проведення АТО, представники організації, постраждалих від аварії на ЧАЕС та інші. 

Програма реабілітації передбачає психологічне розвантаження у дружньому колі, культурне збагачення у музеях Центру Соціальної Реабілітації. Сюди відносяться Музей Толерантності та Музей благодійності, попередній варіант експозиції якого вже доступний для перегляду. Людям надзвичайно приємно зустрічатися разом, вести бесіди за чашкою духмяного чаю та смаколиками. Гарний настрій та потік корисної інформації забезпечують наші менеджери та волонтери, такі як виконавиця Кіра Нанба. 

Спільні зусилля влади та недержавних організацій завжди йдуть на користь людям. “Зимові візерунки” – яскраве тому підтвердження. Тому ми дякуємо за розуміння та підтримку й сподіваємося на збільшення кількості та різноманіття соціальних замовлень для Центру Соціальної Допомоги. 

 

 

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей