Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
Тетяна Войталюк та Марина Константінова на "Дні "Кешеру" в Хмельницькому

Тетяна Войталюк та Марина Константінова на “Дні “Кешеру” в Хмельницькому

І от, нарешті, святкування докотилося і до нашого міста. У Общинному центрі «Тхія» зібралися представники активу «Проекту «Кешер», партнери організації та волонтери, для яких це свято має особливу вагу. Сюди приїхали учасниці жіночого руху з Тернополя, Кам’янець-Подільського, Старокостянтинова, охочі долучитися з Полонного. А від «Проекту «Кешер» приїхали апологети руху: Марина Константінова з Росії та Тетяна Войталюк з Рівного. Переглянути фотозвіт

Про важливість події на місцевому рівні свідчать висловлювання поважних людей, які відвідали круглий стіл на початку «Дня Кешеру». Головний лікар Обласного онкологічного диспансеру Леонід Бриндіков наголосив, що у протидії захворюваності на рак перші місця займають саме неурядові громадські організації, такі, як «Проект «Кешер». Саме вони здатні охопити увагою більшу категорію населення, правильно донести людям важливість само обстежень. Завідувач хірургічним відділенням №1 Хмельницького обласного онкологічного диспансеру Ігор Дробнер наголосив, що для нього співпраця з «Проектом «Кешер» є справою честі.

Приємно було чути від Керівника відділу «Становища жінки в суспільстві» «Проекту «Кешер» Марини Константінової, що здобутки нашого регіону мають надзвичайно велику вагу в загальному розвитку організації. Звідси пішли такі напрямки роботи, як виїзні презентації проектів з теми «Жіноче здоров’я» до віддалених населених пунктів. Великий вклад у пропаганду зробило й хмельницьке молодіжне  відділення «Кешер Хадаш», створивши соціальну рекламу, яку визнали у шістьох країнах СНД.

Круглий стіл мав на меті ще раз підняти тему важливості діяльності жіночої організації, розповісти про інновації та, звісно ж, відзначити тих, хто чверть сторіччя допомагали реалізовувати добрі справи на користь жінок. Марина Константінова й Тетяна Войталюк нагородили грамотами жінок-активісток «Проекту «Кешер» на місцях, відзначили волонтерів та щиро подякували керівнику осередку у м. Хмельницький Ірині Герасименюк. Особливої подяки був удостоєний директор Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» Ігор Ратушний.

В сою чергу, приймаюча сторона відзначила керманичів організації подячними листами. А від Кам’янець-Подільського осередку його керівником Маргаритою Шопник гостям були презентовані особливі сувеніри – дерева з бісеру, створені активістками жіночої групи Кам’янець-Подільського під художнім керівництвом Ольги Нетяги.

Чверть віку – це ще юний вік, як вважають активісти «Проекту «Кешер». Попереду є багато задач, які варто ставити й виконувати, багато роботи, яку не слід відкладати на потім. Тому ми щиро вітаємо всіх учасниць руху з ювілеєм організації, зичемо наснаги, здоров’я та процвітання!

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей