Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

Є ПРОФІЛАКТИКА – МЕНШЕ ХВОРОБ

Всесвітня єврейська жіноча організація «Проект кешер» реалізуєв 10 містах України. Хмельницький – одне з ключових міст щодо його реалізації. Проект спрямований на формування прогресивного громадського погляду на питання психологічного і фізичного здоров’я жінок усіх вікових груп.

У Хмельницькому благодійному фонді «Хесед Бешт» відбулося засідання круглого столу з цієї теми. Провели його коордитори проекту Ірина Герасименюк та Наталія Герасименко. Мета круглого столу  – об’єднати зусилля медичного співтовариства, громадських організацій та засобів масової інформації задля розширення можливостей отримання жінками України консультативної допомоги стосовно збереження свого здоров’я. В рамках проекту будуть проводитися дні здоров’я в Центрі соціальної допомоги Хмельницького БФ «Хесед Бешт» з різноманітними заходами, залучатимуться лікарі усіх спеціалізацій для широкої просвітницької роботи.

Варто зазначити, що за круглим столом зібралися практично всі запрошені лікарі. Це свідчить про велику зацікавленість медичного співтовариства у проведенні масової профілактичної роботи. Своє бачення про роль і необхідність профілактичної і консультаційної  роботи висловили завідуюча обласним центром планування сім’ї, акушер-гінеколог вищої категорії Ольга Пухлякова, заступник головного лікаря онкодиспансеру Тетяна Закрижевська, головний лікар міського перинатального центру Андрій Ропотан, завідуючий хірургічним відділенням Хмельницького онкодиспансеру Ігор Дробнер, практикуючий психолог Олена Рудакова, дитячий гінеколог Наталія Овчарук, лікарі загальної практики сімейної медицини та інші спеціалісти.

Наміри хороші. І втілення в життя обов’язково буде, бо в наших невеселих реаліях, коли медреформа передбачає запровадження платних медичних послуг, а коштів на лікування нема, виникає величезний запит населення щодо збереження свого здоров’я, а отже – і запит на просвітницьку діяльність у цій сфері.

 

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей