Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
“Hesed Bend”
Корисні посилання
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_1802

Абрам Абрамович Гітман

Проект «Жизнь замечательных людей»  – це історії з життя близьких та рідних, відомих та пізнаваних особистостей нашої громади які живуть досі, або вже покинули цей світ. Адже кожна особистість – велетенська книга. І багатьом із нас особисто вдається прочитати лише кілька сторінок книги іншого, лишивши за різних обставин решту без уваги. Цей проект покликаний «перечитати» окремих людей, пригадати їх чи поспілкуватися на різні цікаві теми.  Це проект для людей і про людей.

Натхненниками нової програми стали менеджери ОЦ «Тхія» Людмила Шварцман, Галина Атаманчук і Анатолій Музика. Вперше учасники програми заходів зібрались 27 червня у конференц-залі . Сьогодні їх зібрала разом постать видатного нашого побратима, людини з великої літери Гітмана Абрама Ароновича.

Згадати цього чоловіка теплими словами прийшла донька Сусанна, друзі та знайомі, та навіть учениця. Всі могли вільно висловитися у пам’ять про Абрама Ароновича, пригадати пов’язані з ним  веселі моменти. Навіть Анатолій Музика не стримався на початку заходу, коли в його руках вже була налаштована гітара, від пригадування випадку з Абрамом Гітманом та восьмим березня. Світла пам’ять про людей не зникає. Вона живе у їхніх близьких, відбивається у вчинках.

Також організатори зустрічі підготували розповідь про Батьківщину родини Гітманів – містечко Зіньків, що колись було важливим єврейським центром. А після усіх розмов та презентацій, Сусанна Абрамівна приготувала для всіх сюрприз – свій легендарний струдель.

Проект охопить увагою до двох десятків особистостей. Це гарний привід збиратися разом, спілкуватися та підтримувати теплі дружні зв’язки. Тому чекатимемо на нові зустрічі з новими чудовими людьми!

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Август 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Молодіжний клуб
Забуті рецепти
Передача “Лехайм”
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей
Цитатник

Пропонуємо Вашій увазі цитати на кожен день від дотепного єврейського письменника Юліана Тувіма:

Самые большие свиньи обычно требуют от людей, чтобы они были ангелами.