Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

Хмельницкий  благодійний фонд  «Хесед Бешт»  недержавна соціальна організація, яка існує лише завдяки добровільним  пожертвам  фізичних та юридичних осіб та благодійній допомозі від інших фондів. Діяльність ХБФ «Хесед Бешт» спрямована на зняття соціальної напруги у суспільстві та допомогу пенсіонерам, інвалідам, колишнім в’язням  гетто та концтаборів, Праведникам  Народів  Світу, малозабезпеченим  сім’ям. Благодійна допомога ведеться у рамках програм, які існують у ХБФ «Хесед Бешт». Зробити свій благодійний внесок можна за такими реквізитами:

Гривні (UAH)

ХБФ «Хесед Бешт»
ЗКПО 22779231
МФО 322313
АТ “Укрексiмбанк”
 

Доллари США  (USD)

Банк отримувача: THE STATE EXPORT-IMPORT  BANK OF UKRAINE
SWIFT: EXBSUAUXKHM
Khmelnitsky Branch, Beneficiar: acc. 26004000006535
Отримувач: ХБФ «Хесед Бешт»

logo_dobrochynТакож для внесення добровільних пожерт Ви можете скористатися послугами терміналів поповнення, завітавши до розділу наших партнерів “Доброчин” та вибравши зі списку бенефіціарів Хмельницький благодій фонд “Хесед Бешт”. Пам’ятайте, що термінали не віддають решту! Навіть невеличкі пожертви для нашої організації мають велике значення для наших клієнтів.

Також ви завжди можете зробити благодійний внесок відвідавши Хмельницький благодійний фонд “Хесед Бешт” за адресою: м. Хмель-ницький, вул. Шевченко 40/2 з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00.

ДОБРІ СПРАВИ НІКОЛИ НЕ ЗАБУДУТЬСЯ

 

«Є три корони: корона знавця Тори,

корона священнослужителя і корона царя, але корона власника

доброго імені височіє над ними»

Трактат Аеот 4:13

 

“Історія єврейського народу, саме його існування є красномовним прикладом того, яку життєдайну силу мають милосердя, благодійність та добрі справи. Адже Тора підносить благодійність до рангу закону: «Не стискай руку твою перед братом твоїм…». Від того часу благодійність та добрі справи стали наріжним каменем єврейської традиції. Про це свідчить древня формула про три основи світу, де благодійність стоїть в одному ряду з вивченням Тори та служінням Богу. Єврейська філософія вважає, що лише добрі справи, тобто допомога іншим, є головним призначенням людини і лише це увінчує її «короною доброго імені». Талмуд вчить, що лише людині було дароване право вибору і лише людина своїми добрими вчинками може зробити світ досконалим. Отож протягом своєї довгої історії євреї вважають благодійність загальнонаціональною справою, приймати участь в якій є обов’язком кожного.

Наше національно-культурне життя сьогодні є проявом цієї благодійної діяльності. Адже існування культурних товариств, благодійних фондів, випуск національної преси, проведення культурно-освітніх заходів вимагає коштів і коштів чималих. Так, у нас є такі спонсори, як «Джоїнт», але лише посильна матеріальна допомога кожного з нас зробить можливим продовження і розвиток єврейського національного життя.

Не забуваймо, що ми «милосердні діти милосердних батьків». Звертаємось з проханням до кожного продовжити нашу традицію. Всі добровільні пожертвування будуть використані на благодійні справи.

 

„Чим більше допомогають тим, хто потребує допомоги,

тим більше злагоди між людьми.

Той, хто здобув добре ім’я, знайшов себе у цьому житті”.

Директор ХБФ “Хесед Бешт” Ігор Ратушний,

опубліковано  в газеті “Шалом Алейхем”, № 4, від 17.04.2001

 

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей