Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
“Hesed Bend”
Корисні посилання
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

Хмельницкий  благодійний фонд  «Хесед Бешт»  недержавна соціальна організація, яка існує лише завдяки добровільним  пожертвам  фізичних та юридичних осіб та благодійній допомозі від інших фондів. Діяльність ХБФ «Хесед Бешт» спрямована на зняття соціальної напруги у суспільстві та допомогу пенсіонерам, інвалідам, колишнім в’язням  гетто та концтаборів, Праведникам  Народів  Світу, малозабезпеченим  сім’ям. Благодійна допомога ведеться у рамках програм, які існують у ХБФ «Хесед Бешт». Зробити свій благодійний внесок можна за такими реквізитами:

Гривні (UAH)

ХБФ «Хесед Бешт»
ЗКПО 22779231
МФО 300023
ПАТ «Укрсоцбанк»
 

Доллари США  (USD)

Банк отримувача: UKRSOTSBANK KIEV
SWIFT: UKRSUAUX
Khmelnitsky Branch, Beneficiar: acc. 26006000250550
Отримувач: ХБФ «Хесед Бешт»

logo_dobrochynТакож для внесення добровільних пожерт Ви можете скористатися послугами терміналів поповнення, завітавши до розділу наших партнерів “Доброчин” та вибравши зі списку бенефіціарів Хмельницький благодій фонд “Хесед Бешт”. Пам’ятайте, що термінали не віддають решту! Навіть невеличкі пожертви для нашої організації мають велике значення для наших клієнтів.

Також ви завжди можете зробити благодійний внесок відвідавши Хмельницький благодійний фонд “Хесед Бешт” за адресою: м. Хмель-ницький, вул. Шевченко 40/2 з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00.

ДОБРІ СПРАВИ НІКОЛИ НЕ ЗАБУДУТЬСЯ

 

«Є три корони: корона знавця Тори,

корона священнослужителя і корона царя, але корона власника

доброго імені височіє над ними»

Трактат Аеот 4:13

 

“Історія єврейського народу, саме його існування є красномовним прикладом того, яку життєдайну силу мають милосердя, благодійність та добрі справи. Адже Тора підносить благодійність до рангу закону: «Не стискай руку твою перед братом твоїм…». Від того часу благодійність та добрі справи стали наріжним каменем єврейської традиції. Про це свідчить древня формула про три основи світу, де благодійність стоїть в одному ряду з вивченням Тори та служінням Богу. Єврейська філософія вважає, що лише добрі справи, тобто допомога іншим, є головним призначенням людини і лише це увінчує її «короною доброго імені». Талмуд вчить, що лише людині було дароване право вибору і лише людина своїми добрими вчинками може зробити світ досконалим. Отож протягом своєї довгої історії євреї вважають благодійність загальнонаціональною справою, приймати участь в якій є обов’язком кожного.

Наше національно-культурне життя сьогодні є проявом цієї благодійної діяльності. Адже існування культурних товариств, благодійних фондів, випуск національної преси, проведення культурно-освітніх заходів вимагає коштів і коштів чималих. Так, у нас є такі спонсори, як «Джоїнт», але лише посильна матеріальна допомога кожного з нас зробить можливим продовження і розвиток єврейського національного життя.

Не забуваймо, що ми «милосердні діти милосердних батьків». Звертаємось з проханням до кожного продовжити нашу традицію. Всі добровільні пожертвування будуть використані на благодійні справи.

 

„Чим більше допомогають тим, хто потребує допомоги,

тим більше злагоди між людьми.

Той, хто здобув добре ім’я, знайшов себе у цьому житті”.

Директор ХБФ “Хесед Бешт” Ігор Ратушний,

опубліковано  в газеті “Шалом Алейхем”, № 4, від 17.04.2001

 

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Молодіжний клуб
Забуті рецепти
Передача “Лехайм”
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей
Цитатник

Пропонуємо Вашій увазі цитати на кожен день від дотепного єврейського письменника Юліана Тувіма:

Самые большие свиньи обычно требуют от людей, чтобы они были ангелами.