Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_1556

Ігор Ратушний з представником Фінляндії Юссі Сойні

Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» постійно веде пошук додаткових джерел фінансування задля покращення інфраструктури, підвищення рівня та кількості надаваних послуг, що сприяє добробуту наших клієнтів. Окрім цього, додаткове фінансування дозволяє виконувати соціальні замовлення, надавати допомогу людям, які не знаходяться на обліку організації, але потребують підтримки. Шляхи пошуку фінансування різні, форми роботи з потенційними донорами теж. Одним з таких заходів стала участь Директора ХБФ «Хесед Бешт» Ігоря Ратушного та Менеджера Центру кризового розвитку Людмили Шварцман у двосторонній зустрічі членів Міжнародного Трейд-клубу в Україні з представниками ділових кіл області 6 листопада 2014 року.

Зустріч проходила в приміщенні Торгово-Промислової палати. З гостей були присутні представники двадцяти країн світу. Місцеві ділові кола включали в себе представників державних структур, приватного бізнесу різної величини. Варто зауважити, що ХБФ «Хесед Бешт» був єдиною недержавною благодійною організацією, яку запросили до участі у зустрічі. Це говорить про значну роль організації на загальнообласному рівні та високий авторитет її керівника.

Зустріч проходила у форматі вільних переговорів потенційних інвесторів та шукачів інвестицій. Переговори проводилися за столиками, окремо один від одного. Ігор Ратушний поспілкувався з представником Фінляндії Юссі Сойні, Словаччини Сонею Крайчовою та делегатом від Євросоюзу Ніколасом Берджем. Члени Міжнародного Трейд-клубу звикли до переговорів, що стосуються бізнесу. Але й до ідей соціального плану, які пропонував їм Ігор Олександрович, поставилися з цікавістю та розумінням. Тому ми покладаємо велику надію на співпрацю з зарубіжними партнерами.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей