Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_0570

Лікар дерматовенеролог Оксана Павліщук проводить презентацію для клієнтів Фонду

Центр Здоров’я Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» завжди дбає про гарне самопочуття своїх клієнтів. Одне із завдань Центру – проводити превентивні заходи з інформування людей про підступні захворювання, які можна виявити ще на ранній стадії. У березні такою була зустріч з лікарем-цитологом, а у квітні людей зібрали на лекцію лікаря дерматовенеролога поліклініки №1 Павліщук Оксани Анатоліївни.

Приємна молода лікар розповідала членам зібрання зовсім неприємні речі. Шкіра – надзвичайно делікатна справа, на яку люди зазвичай звертають мало уваги. Допоки нічого не свербить, не лущиться чи пече, мало хто пильно вдивляється у свої шкірні покриви. А навіть коли щось таке і є – зеленка, йод та безтурботна надія, що «болячка» минеться сама. Однак за такими проявами халатності дуже часто криються важкі наслідки. Запущені проблеми шкіри призводять до утворення виразок, незагойних ран, ураження підшкірних тканин та органів і навіть онкологічним ускладненням. Особливо нестабільно шкіра поводить себе у старших людей і тут кожен прищик може перетворитися у дуже складну проблему.

Оксана Анатоліївна провела презентацію з демонстрацією на широкому екрані світлин з прикладами шкірних хвороб. Детально розповіла про більше, ніж десять найбільш розповсюджених із них. Розповідь лікаря була простою для розуміння й надто переконливою. Вже під час лекції було помітно, як присутні мимоволі задивлялися на свої пальці та інші ділянки відкритої шкіри. А інтерес до свого здоров’я – це перший крок до його покращення.

Вже після лекції у приватній розмові з лікарем, менеджери Фонду Наталія Герасименко, яка її і запросила, та керівник підліткового клубу В’ячеслав Нагнибіда досягли обопільної згоди про повторний візит Оксани Анатоліївни для наших клієнтів. Та цього разу аудиторію будуть складати учасники підліткового та молодіжного клубів ХБФ «Хесед Бешт». А говоритимуть тут про пікантні проблеми, пов’язані з початком дорослого життя й сексуальних контактів. За словами лікаря, зараз спостерігається жахлива ситуація з підвищенням рівня венерологічних захворювань, тому краще проводити превентивну інформаційну роботу з дітьми та підлітками чимшвидше.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей