Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
Учасники проекту

Учасники проекту

Соціальне  замовлення – особлива форма співпраці органів державної влади та соціальних служб з недержавними організаціями. Така практика широко використовується за кордоном але в Україні використовується відносно нещодавно. Мета замовлень – надати якісні послуги з реабілітації, догляду за хворими чи літніми людьми силами недержавних структур, розвантаживши при цьому соціальні служби державного підпорядкування. Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» був у когорті перших організацій, які першими відгукнулися на соціальні замовлення й почали працювати задля блага всіх громадян Хмельницької області. Як результат: цього річ добігає кінця черговий проект, реалізований нашим Фондом.

Надання послуги соціальної реабілітації «Денний Центр» стала візитівкою Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» серед інших організацій соціального спрямування. І це закономірно, адже при фонді з 2007 року функціонує реабілітаційний центр «Школа Здоров’я» у с. Печеськи, Хмельницького району. Це спеціалізоване, затишне та укомплектоване для потреб людей з особливими потребами місце, перебування в якому зміцнює не лише фізично, але й сприяє моральному розвантаженню.  Центр доступний для всіх категорій громадян, які потребують відповідної допомоги, а кваліфіковані співробітники ХБФ «Хесед Бешт» чудово розуміються на догляді й реабілітації його відвідувачів.

Соціальне замовлення «Денний Центр» виконується від Департаменту соціального захисту Хмельницької ОДА. Учасниками цього проекту стали п’ятдесят жителів Хмельницьького району та міста Хмельницького. В основному це літні люди, які потребують особливої уваги з огляду на стан здоров’я, мають обмежене коло спілкування, вікові захворювання. Для цієї категорії населення потреба у достатньому спілкуванні й моральній підтримці є такою ж важливою, як і, власне, фізична реабілітація.

Для груп з учасників проекту «Денний Центр» у «Школі Здоров’я» працювали спеціалісти різних напрямків, які забезпечували комфортне й корисне перебування людей у закладі. Тут проходили музичні вітальні, лекторії, презентації, пов’язані з питанням здорового та корисного харчування, творчі майстер-класи.

Для тих учасників проекту, які були не взмозі відвідати Реабілітаційний центр «Школа Здоров’я», Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» влаштовував виїзні заходи у населених пунктах. За словами самих учасників проекту, проведенні заходи мали для них вагомий ефект та користь. А це і є головне мірило успішності спільної роботи державних та недержавних соціальних установ.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей