Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
Керівник Хмельницького осередку "Проекту Кешер" Ірина Герасименюк

Керівник Хмельницького осередку “Проекту Кешер” Ірина Герасименюк

Назва «Проект Кешер» відома багатьом людям. І якщо для когось це просто назва організації, яка часто буває «на слуху» через велику кількість соціальних чи культурних ініціатив, то для інших ця назва є синонімом поняття «здоров’я». Адже завдяки діяльності організації чимало жінок змогли вчасно діагностувати у себе пухлини, що врятувало не тільки молочні залози, але й життя.

Невпинний час відраховує роки і от вже «Проект Кешер» відзначає своє двадцятип’ятиріччя. У Хмельницькій області організація працює з 2000 року, постійно перебуваючи у тісних партнерських стосунках з Хмельницьким благодійним фондом «Хесед Бешт». Незмінним керівником «Проекту Кешер» є Ірина Герасименюк, яка у фонді обіймає посаду секретаря-референта директора організації Ігоря Ратушного. Але що ж собою представляє «Кешер» зараз?

Організація «Проект Кешер» – всесвітня недержавна громадська організація, яка опікується різносторонніми питаннями жіночих проблем: охорона здоров’я технічна та економічна грамотність, протидія насильству у сім’ї та в соціумі. У Хмельницькій області та місті зокрема, «Проект Кешер» представлений низкою осередків та командами активістів з Жіночих груп, які виконують місії організації. У ряді міст, таких як Хмельницький, Старокостянтинів, Кам’янець-Подільський, існують комп’ютерні класи, які підвищують технічну грамотність жіноцтва.

Але найактивніше в останні роки організація працює над реалізацією проекту «Жіноче здоров’я. Протидія раку молочної залози та шийки матки». Учасницями даного проекту стали вже більше тисячі жінок різних вікових груп з Хмельницької області, які мали змогу навчитися само обстеженню молочних залоз або потрапити на огляд лікарів-онкологів, які є волонтерами проекту.

Активною групою «Проекту Кешер» стала також спільнота молодих та креативних учасників молодіжного руху «Кешер Хадаш».

12 лютого відбудеться презентація роботи «Проекту Кешер» для широкого загалу та звіт з діяльності за весь час функціонування організації. На заході будуть присутні Керівники організації у країнах СНД Константинова М. та Войталюк Т., голова осередку у Хмельницькій області Герасименюк І. та директор ХБФ «Хесед Бешт» Ратушний І. Про перебіг урочистостей та  проведення семінару читайте у наступному репортажі!

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей