Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

IMG_20140209_152732«Ти молодий? Ти прагнеш розвиватися, знайти нових друзів чи гарно провести час зі вже наявними? Ти цікавишся юдаїкою, традиціями, святами чи сучасним життям Ізраїлю? Тоді тобі, таки, до нас!» Такий лейтмотив присутній у діяльності сучасного підлітково-молодіжного клубу при ХБФ «Хесед Бешт». Цієї зими тут сталися зміни, які усі ми з гордістю називаємо «ребрендінг». Це пов’язано з динамічною соціальною політикою Фонду, спрямованою на задоволення потреб кожного клієнта.

Але давайте не брати до уваги складні соціальні терміни. Тимпаче,  учасникам клубу вони не цікаві: діти не хочуть особливо знати, чому працює клуб, а щоб він збирався частіше. Вікова категорія, на яку зараз орієнтується ця общинна програма – 10-15 років. І хоча окремі педагоги кажуть, що ці вікові категорії мають різницю, на рівні клубу це не надто помітно. Діти знайомі з дитинства, тому мають спільні інтереси, немає бар’єру у спілкуванні. До того ж, програма клубу настільки адаптована, що є однаково цікавою для усіх вікових категорій, базуючись на ізраїльських методиках, виважених до дрібниць спеціалістами «Джойнту».

Кожного зібрання діти розглядають теми, які розвивають їх, як особистості, знайомляться з традиціями та звичаями єврейського народу. На благо, юдейський календар багатий святами, підготовка до яких входить у розвиваючу програму. А у час, коли до свята ще далеко, діти вчаться лідерству, ораторському мистецтву, рукоділлю, роботі в команді, займаються спортом, танцями та навіть розробляють комп’ютерні ігри.

На теперішню «зміну» молодіжного клубу покладено великі надії. На ще не зовсім дорослі п’ятки молодих членів громади вже наступає ще більш молоде покоління. Тому сьогоднішні учасники клубу проходять підготовку у «Школі мадріхів», аби вже за кілька років самим стати до керма молодіжного клубу. Нові мадріхи є стратегічною задачею для менеджерів ХБФ «Хесед Бешт». Оновленна програма занять вкоріниться у молодіжних клубах Хмельницького, Тернополя, Кам’янець-Подільського та Старокостянтинова.

На разі, лишається лише відкритим питання про назву клубу. Але право вибрати достойне ім’я для своєї спільноти надане виключно її молодим учасникам.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей