Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_0062

О. Баєва інструктує учасників квесту перед початком

Для клієнтів Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» напередодні свята Песах була проведена неординарна програма. Вона призначалася для людей, які отримують інноваційну послугу «Інтелектуальний патронаж». Ведуча клубу Олександра Баєва та менеджер у сфері соціальної реабілітації Алла Клопотюк підготували захоплюючий квест, який проходив в Общинному центрі «Тхія».

У квесті взяли участі майже два десятки клієнтів Фонду. Програма «Інтелектуальний патронаж» покликана допомагати людям, обділеним увагою та спілкуванням, реалізовувати свої потреби в спілкуванні, саморозвитку. Це люди, які не живуть за межею бідності, але за життєвими обставинами не мають сім’ю, дітей, родичів або хороших знайомих. Таким чином, клуб інтелектуального патронажу частково компенсує їм такі недоліки.

Щорічно ми згадуємо традиції, вивчаємо книги і пізнаємо щось нове в багатій єврейській культурній традиції. Також щороку співробітники ХБФ «Хесед Бешт» думають про нові форми роботи з клієнтами, щоб вона були ефективною та цікавою для людей. Квести добре відомі підростаючому поколінню, проте людям старшого віку це слово не завжди зрозуміле. Квест до Песаха розкрив все багатство даної методики клієнтам, і подаруємо безліч захоплюючих моментів.

Общинний центр «Тхія» став тією сценою, де розігрувалися події квесту, а співробітники організації на деякий час перекваліфікувалися в мадріхів. Тут було шість тематичних станцій для учасників : «Разом весело живемо », «Народ книги», «Мішпаха», «Від сім сорок до Хава Нагіли», «Кольори веселки» та «Бабусині рецепти». На кожній з них учасникам пропонувалися невелике заняття – від розучування пісеньки до обговорення мудростей. За кожну станцію люди отримували одну шосту пазла Кіари, які в кінцевому підсумку складалися в одну повну Пасхальну Кіару.

Єдине побоювання, яке було в організаторів, це втома учасників. Однак клієнти продемонстрували небувалу стійкість, підживлену цікавістю й натхненням від методики. Це порадувало як співробітників Фонду, так і самих учасників квесту.

Таку ж процедуру пройшли і люди, які знаходяться в тісному контакті з клієнтами – патронажні працівники Фонду. Квест замінив традиційне зібрання патронажних в понеділок, ніж надав бадьорості на цілу святкову тиждень.

Користуючись нагодою, вітаємо всіх з наступаючим святом – Хаг песах Самеах!

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей