Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_5550

Книги до шафи передає завбібліотекою Галина Атаманчук

Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» радо бере участь у різних громадських ініціативах, особливо, якщо вони стосуються розвитку суспільства чи просвітництва. Бібліотека Фонду, що розміщена у Общинному Центрі «Тхія», популяризує читання літератури, привчає дітей та молодь до друкованого слова на противагу всеосяжній, але досить часто, низькопробній електронній експансії глобальної мережі. Відтак, Фонд взяв участь у ініціативі «бук кросингу» (книгообміну), яка нещодавно стартувала у місті Хмельницькому у вигляді книжкової шафи в парку ім. Івана Франка.

За умовами бук кросингу, книжку із шафи можна брати на 2 тижні, після чого повертати її на місце, як у звичайній бібліотеці. Бібліотека Фонду «Хесед Бешт» надала книги зі своїх полиць у подарунок, тому назад у Общинний Центр їх повертати не будуть. Добірка видань, які тепер «оселилися» у будці доволі широко профільна: тут і художня література, і книги для саморозвитку, і довідники з різних тем. Чільне місце зайняли й примірники свіжого літературно-публіцистичного журналу «Штетл» №6, який вийшов друком до п’ятнадцятої річниці Фонду. Унікальне видання відображає колорит сучасної єврейської громади краю, торкається історії єврейської спільноти Хмельниччини й Тернопільщини.

У бібліотеці сподіваються, що у холодну пору року наша література принесе душевне тепло людям, які візьмуть участь у бук кросингу. Така ініціатива потрібна сучасному суспільству, тому наша організація не лишається осторонь такої чудової справи. Для бажаючих скористатися послугою книжної будки у парку ім. Івана Франка слід пам’ятати, що код на замку складається з цифр 38, які слід натиснути одночасно. А для бажаючих відвідати бібліотеку Фонду у ОЦ «Тхія» слід пам’ятати, що тут завжди раді зустрічі з Вами!

IMG_5548

На кожній книзі приклеєний подарунковий стікер

IMG_5551

Перхі охочі взяти літературу Фонду не забарилися

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей