Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

Учасники конференції JCC Global у Нью Йорку

У  затишному американському Террітауні (57 км від центру Нью-Йорку) з 5 по 9 листопада відбувся справжній сплеск єврейського життя. Саме тут зібралися представники п’ятидесяти трьох общинних центрів (за світовими правилами скорочення ці структури позначаються як «JCC» – Jewish Community Center) із п’ятнадцяти країн світу, аби налагодити тісні партнерські стосунки та втілити в життя сміливі культурні чи соціальні проекти. Все це відбувалося під проводом організації JCC Global, що відзначила у ході конференції сорокову річницю свого заснування. Серед учасників конференції були і делегати з нашої громади – Ігор Ратушний та В’ячеслав Нагнибіда.

Нью-Йорк став третім містом за чотири роки, яке відвідали наші делегації у рамках співпраці з  JCC Global та проекту «Amitim 1.0». Передували цьому конференції у Будапешті (2014) та Єрусалимі (2015), де саме закладалися основи добро партнерства. Як результат, успішний проект «L`Allience Teen Project», в якому взяли участь троє підлітків з нашої общини заразом із молоддю Ізраїлю, Сполучених Штатів Америки та Франції. Окрім проекту наша громада збагатилася неоціненим досвідом роботи зарубіжних партнерів, наші люди побували у аналогічних общинних центрах різних країн світу, співставили цілі та задачі роботи і поділилися проблемами. Як виявляється, у кожного JCC вони абсолютно різні й наша община була спроможна інколи давати дієві поради зарубіжним партнерам.

Наші делегати з апологетом руху JCC Global Менахемом Рувіві

Дізнатися більше про конференцію в Террітауні Ви можете за цим посиланням на матеріал журналістки  CATHRYN J. PRINCE.

Цього року розпочався вже новий проект – «Amitim 2.0». Він передбачає більшу кількість учасників із різних країн світу. Представники Хмельниччини тепер виконували роль не лише учасників, але й наставників для нових членів зібрання з країн СНД. Наші делегати ділилися досвідом попереднього проекту, вводили у тонкощі процесу партнерства й радили новоприбулим, як краще спілкуватися з потенційними портнерами. Приємно, що нашу роль високо оцінили й організатори конференції.

Як результат – нові проекти у всесвітній системі JCC Global та нові партнерські зв’язки для нашої громади. У 2018 нашими партнерами стануть члени общинного центру з міста Натанія, Ізраїль. Також до проекту мають долучитися й потенційні партнери з Чилі та Сполучених Штатів Америки.

Окрім кропіткої роботи з налагодження контактів учасники мали нагоду познайомитися з життям американських єврейських громад та відзначити важливі дати. Відтак, 7 листопада в офісі Єврейської Федерації святкували сорокову річницю створення JCC Global, вшановували родину фундаторыв організації та згадували історію та досягнення минулих літ.

Відвідати головний сайт JCC Global ви можете за цим посиланням.

Зовнішні зв’язки є надзвичайно важливими для нашої громади, про що неодноразово наголошував Голова правління Хмельницької Юдейської громади та Директор ХБФ «Хесед Бешт» Ігор Ратушний. Завдяки співпраці з JCC Global це стає можливим та розкриває багато можливостей культурного обміну з іншими єврейськими общинами світу. Ми щиро вдячні виконавчому директорові JCC Global Смадар Бар-Аківа, програмному директору Ноа Тал, Наташі Малка та нашим добрим друзям й наставникам Джейн Гелльман та Менахему Рувіві за сприяння участі нашої громади у всесвітньому процесі об’єднання єврейських Общинних Центрів!

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей