Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_1576

Представники ООН в Общинному Центрі “Тхія”

Хмельницьку єврейську громаду відвідали представники Організації Об’єднаних Націй. Зустріч проходила в ОЦ «Тхія», делегацію представляли спеціаліст з прав людини моніторингової місії ООН Камал Мірзаєв та національні спеціалісти Романа Лемішка і Тетяна Істеревич. Насамперед гостей цікавило дотримання прав людини відповідно до міжнародного законодавства у нашій громаді, проекція подій на Сході України на наші території.

Загалом, гості лишилися приємно враженими візитом до Хмельницької єврейської громади. У нас відсутні міжнаціональні конфлікти (не лише прояви антисемітизму, але й ксенофобія загалом), громада розвивається в тісній співпраці з місцевими органами влади, громадськими організаціями. Майже відсутні прояви псування та понівечення культурних пам’яток, як це буває в інших регіонах країни. Разом із тим, гостям було повідомлено про хвилю наруги над будівлями ХБФ «Хесед Бешт» та меморіальним комплексом Пам’яті жертвам погрому, яка прокотилася  містом у березні цього року.

Представникам ООН було показано роботу ОЦ «Тхія», музейних та розвиваючих програм. Гості багато фотографували, однак не для протоколу, а для себе особисто, оскільки були приємно здивовані рівнем організації роботи Общинного Центру. Також вони високо відзначили рівень діалогу між національними утвореннями, який активно підтримує наш Фонд, позаяк приміщення ОЦ «Тхія» працює не лише для потреб єврейської громади, але й може бути використане представниками будь-якої національності за умов культурно-інтеграційного процесу, діяльності на благо людей. Чути подібні речі від спеціалістів з прав людини було надзвичайно приємно як керівництву організації, так і працівникам. Всі разом ми ще раз переконалися, що йдемо правильним шляхом і працюємо задля громадян.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей