Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_0687

Студенти групи ПО-14 ХДПА у під час лекції про голокост на Поділлі

Пересувна виставка «Голокост та пам’ять» була розгорнута у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва. Цей заклад культури та освіти зовсім нещодавно долучився до домовленості про соціальне партнерство з Фондом «Хесед Бешт» та іншими учасниками соціальної мережі. Однак теплі стосунки існували вже давно, тому захід, присвячений пам’яті про голокост та приурочений Великій Перемозі провели разом.

На зустріч прийшли студенти групи ПО-14 Хмельницької Гуманітарно-Педагогічної Академії (початкова освіта з поглибленим вивченням фізичного виховання та іноземної мови). У цій групі завдяки керівникові склалася традиція вдягати вишиванки на важливі заходи або відвідини культурних місць. Тому сьогодні у бібліотеку всі прийшли у національних вишитих сорочках.

Захід розпочала співробітник бібліотеки Ковальчук Тетяна Дмитрівна, яка ввела студентів у суть зустрічі та представила Менеджера з інформації ХБФ «Хесед Бешт» В’ячеслава Нагнибіду, який провів заняття з використанням пересувної виставки Музею пам’яті жертв голокосту й тематичного відео. Лекція стосувалася голокосту на теренах Хмельницької області та розкривала питання передумов голокосту, як явища, перебіг трагічних подій та подвигів Праведників Народів Світу. Відео, яке продемонстрували студентам, надав нашому Фонду Центр вивчення голокосту «Ткума», м. Дніпропетровськ.

Приємно відзначити увагу, з якою студенти, наше молоде покоління, поставилися до теми масових вбивств і терору під час фашистської окупації. А коли у слухачів була можливість переглядати стенди, присвячені Праведникам Народів Світу, дехто знайшов там прізвища людей, які проживають із ними в одному населеному пункті Хмельницької області.

Сподіваємося, що соціальне партнерство призведе до ще більш плідної співпраці, а просвітницька робота сприяє вкоріненню толерантності, що унеможливить такі явища, як голокост, у майбутньому.

Новина на сайті бібліотеки:

http://oub.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=376:2014-05-19-13-49-02&catid=1:2009-06-18-22-36-14&Itemid=26

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей