Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_20140323_153128

Під час розминки на грі “Вітер віє..”

Недільне зібрання молодіжного клубу було присвячене темі довіри. Лави молодіжного руху постійно оновлюються новими учасниками. І хоча діти вже давно знайомі одне з одним, але більшість з них не спілкується щодня. Тому бар’єри у спілкуванні слід вміло руйнувати, згуртовуючи наших учасників в одну зіграну команду.

Для підвищення рівня довіри всередині колективу були вибрані прості, але дієві методики. Дітям запропонували розбитися на пари з тим, кого вони знають менше всього або спілкувалися дуже давно. Кілька хвилин пара мала спілкуватися з довільних тем, на кшталт «як пройшли мої вихідні». Далі парі було запропоновано обрати собі іншу пару, яку також в загальному знають не досить добре. Таким чином за кілька хвилин були поновлені знання одне про одного та справи кожного з учасників кола.

Другим етапом було завдання, яке відрізнялося підвищеним рівнем складності.  Тепер діти, розбившись на пари, мали по черзі водити одне одного по кімнаті, коли у ведучого очі були розплющені, а у того, кого ведуть – закритими. Причому ведучий мав гарантувати безпеку свого підопічного: слідкувати, аби той не натикався на інші пари, предмети чи стіни, підтримувати морально. За кілька хвилин учасники процесу помінялися ролями. Цікаво, але більшості дітей сподобалося бути у ролі тих, кого ведуть. Це свідчить про високий рівень довіри у колективі.

А останнім завданням було, дійсно, складне та цікаве видовище. Тут було три категорії: діти з зав’язаними очима, діти, яким заборонено розмовляти, але можна показувати жестами й ті, які можуть говорити, але не можуть бачити людей, які не бачать. Завданням було зібрати предмети з підлоги й розставити їх на столі у певному порядку.

Чесно кажучи, не всі дорослі можуть справитися з таким. Наші діти з першого разу також не досягли потрібного результату. Й коли ведучий сказав, що заняття закінчено, діти почали протестувати, вимагаючи реваншу. З другої спроби справи пішли дещо краще.

Тепер учасники клубу з нетерпінням чекають поїздки у реабілітаційний центр «Школа Здоров’я» при ХБФ «Хесед Бешт» у с. Печеськи. Адже там на них чекає дуже цікава програма, яка має на меті зробити весняні канікули незабутніми.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей