Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_2396

Вдячна господиня й привезені дрова

Хмельницький благодійний фонд «Хесед  Бешт» приходить на допомогу клієнтам у тих випадках, де вдіяти майже нічого, позаяк благополуччя наших людей – головний орієнтир діяльності організації. Інколи благодійна допомога буває нестандартною, інколи – трудоємкою, але конче необхідною.  Саме така ситуація виникла у клієнта ХБФ «Хесед Бешт» Галини Лєбєдінскої, на допомогу якій мобілізували мало не всіх чоловіків Фонду.

Про скрутні умови проживання, в яких мешкає пані Галина, говорити не доводиться. Життя закинуло її у віддалений від міста населений пункт. Помешкання жінки вбоге, позбавлене досягнень цивілізації та елементарних засобів комфорту. Але найбільшою проблемою є питання енергоносіїв: більшу частину року пані Галина вимушена користуватися твердим паливом, а саме дровами, для обігріву чи приготування їжі!

Подібний випадок може здатися «диким» для читачів, але життя доволі непередбачуване.  Прохання Галини Лєбєдінської допомогти їй з дровами знайшло розуміння та підтримку в нашій організації. В короткий час було знайдено постачальника, який згодився забезпечити клієнтами дровами та навіть перевізника, який мав доправити вантаж до її помешкання.

Питання лишалося лише в одному: хто завантажить розпилені дрова на самоскид? Насправді, воно було чи не найгостріше, позаяк послуга навантаження коштувала чи не більше, ніж, власне дрова. Таких коштів у Фонду не було, тому зі становища вийшли власними силами. Бригада чоловіків ХБФ «Хесед Бешт» віднайшла час та самотужки навантажили дровами для клієнта,чим зекономили кошти. А дехто – підтягнув фізичну форму.

Добро знайшло свого адресата: тепер на довгий час пані Галина забезпечена паливом. Вона надзвичайно вдячна ХБФ «Хесед Бешт» за допомогу. Розуміючи важливість не лише отримання, але й віддачі добра, вона також робить гарні справи на потреби Фонду та громади: бере участь у художньому оформленні літературно-публіцистичного журналу «Штетл».

IMG_2370

Навантаження самоскиду

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей