Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

_1385974573Представники різних національностей хмельниччини виступили перед народом з офіційною заявою про події в АРК. Своє ставлення до агресії Кремля висловили представники єврейської, польської, російської та вірменської громад. У продовженні статті читайте повний текст заяви та переглядайте копію документу.

ЗВЕРНЕННЯ

керівників громадських організацій області, які представляють різні національності

Шановні мешканці Хмельниччини!

Як відомо, Рада Федерації Росії дала згоду на введення російських збройних сил на територію України.

Сьогодні російська армія намагається окупувати суверенну українську територію.

Український народ, відстоявши своє право на свободу та конституційні права ціною життя та здоров’я сотень патріотів, зіткнувся з новим випробуванням – провокаціями з боку Кремля. Введення російських збройних сил на територію нашої держави викликало серйозну тривогу та занепокоєння не лише у наших співвітчизників, а й у всієї світової спільноти.

Тому ми, представники громадських організацій області, які представляють народ України різних національностей, звертаємося до мешканців Хмельниччини із закликом зберігати спокій, не допускати будь-яких проявів провокацій та загострення міжнаціональних стосунків.

Ми добре розуміємо, що не існує протистояння між російським та українським народами, а є провокативні, агресорські дії Кремля до нової України, яка обрала цивілізований європейський шлях розвитку та демократії.

Етнічні росіяни, представники інших національностей, не лише мужньо стояли поряд з українцями на барикадах, а й стали першими жертвами диктатури, символом єдності представників усіх національностей за збереження єдиної та соборної України, її територіальної цілісності.

У цей складний час віл імені мешканців області різних національностей ми звертаємося до міжнародної спільноти з проханням засудити агресорські дії Кремля і підтримати прагнення Українського народу до свободи та незалежності.

Ми звертаємося до Верховної Ради України з вимогою негайно денонсувати Харківські угоди, підписані 21 квітня 2010 року.

Закликаємо усіх мешканців Хмельниччини, усіх співвітчизників до єдності та згуртованості перед загрозою Україні бути вільною та неподільною європейською державою. Висловлюємо свою підтримку жителям східних та південних областей України та Автономної Республіки  Крим, які у ці дні переживають найскладніший тиск та погрози з боку сепаратистські налаштованих політиків.

Заявляємо, що сьогодні в Україні не існує національних меншин, є єдиний, вільний, свободолюби вий і непереможний народ України!

Слава Україні!

Голова організації «Руський центр» Алла Собчук

Голова обласного товариства Спілки поляків України Франц Міцінський

Голова єврейської общини, директор Благодійного фонду «Хесед Бешт» Ігор Ратушний

Голова обласної спілки вірменської  національності Сурен Авакян

Представник Польської общини, депутат Шаровечківської сільської ради Сергій Куля

IMG_9282IMG_9283

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Декабрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей