Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
Кров для аналізу здає Чайковський Ісак Абрамович (92 роки).

Кров для аналізу здає Чайковський Ісак Абрамович (92 роки).

Нагадати про поширення небезпечного захворювання на цукровий діабет покликана дата 14 листопада – всесвітній день боротьби з цим небезпечним та підступним недугом. Починаючи з 1991 року до цієї дати готуються як лікарі, якими проводяться масові заходи з попередження чи діагностики, так і самі хворі. Ситуація з діабетом у нашій країні та в місті зокрема невтішна: хвороба прогресує та «молодшає», а її попередження залишається малоефективним. Тому до державних програм активно мають долучатися недержавні  структури та громадські організації в силах яких посприяти розповсюдженню діабету.

Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» завжди переймався питанням протидії цукровому діабету.  За роки своєї діяльності вдалося значно поліпшити соціальне напруження числа клієнтів, які страждають на це захворювання. Центр здоров’я Фонду веде постійний моніторинг клієнтів з діабетом, ініціює контрольні глюкометричні вимірювання та займається просвітницькою  роботою. До Всесвітнього дня боротьби з недугом у Общинному центрі «Тхія» відбувся захід для людей, чиє життя може бути «солодким» лише за рахунок цукрозамінників.

Бесіда з лікарем-волонтером Марком Спектором

Бесіда з лікарем-волонтером Марком Спектором

Традиційно зранку пройшли тести на рівень цукру в крові з використанням експрес-системи, які провела волонтер ХБФ «Хесед Бешт» Лариса Нечипорук. Також волонтер, лікар Марк Спектор провів для відвідувачів лекцію про небезпеку та протікання бесіду й відповів на питання з даної теми. Рятівною благодійною допомогою для клієнтів стала видача цукрозамінюючих препаратів, які дозволяють хворим безпечно відчувати смак солодкого. Однак, повною мірою це вдається небагатьом, адже двох тисяч пігулок людині має вистачити на цілий рік. На більш солодке життя у благодійників просто не вистачає коштів.

На подолання цукрового діабету в суспільстві потрібно багато зусиль та грошей. У ХБФ «Хесед Бешт» переконані, що будь-яка благодійна допомога у цій справі є неоціненною. Адже забезпечивши цукрозамінниками своїх клієнтів Фонд частково розвантажив державну програму, а це означає що отримати свої «солодкі пігулки» матимуть ще більше громадян, які їх потребують.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей