Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
Учасники зустрічі від Центру Здоров'я

Учасники зустрічі від Центру Здоров’я

Центр здоров’я Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» завжди шукає кращі способи надання клієнтам соціальних послуг , спрямованих на зміцнення здоров’я, покращення самопочуття та ефективнішої реабілітації. Важливим у такій справі є своєчасне інформування людей про новинки медицини або про доступність тих чи інших засобів для покращення імунітету. Адже будь-яку хворобу краще попередити, ніж лікувати!

Інформативним був і сьогоднішній захід, який провела спеціаліст зі соціальної роботи з групами реабілітації Наталія Герасименко. У передмова вона сказала щирі слова, які ні в кого не викликали сумніву: «Шановні клієнти! Мені дуже приємно бачити всіх вас, томущо якщо ви тут – значить наша робота потрібна людям і від цього хочеться працювати ще більше! У своєму житті я намагаюся ніколи не зважати на «уловки» сучасного світу, особливо, коли це стосується здоров’я. Тим паче я завжди обережна до нових лікарських засобів. Саме тому сьогодні ми поговоримо про засоби, у яких ми впевнені самі».

А мова йшла про рослинні препарати від фіто центру «Джерело здоров’я» – організації, яка розташована по-сусідству з офісом Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт». Декілька років наші люди з наших організацій ходили повз одне одного, допоки разом їх не звів звичайний випадок. Від фіто центру виступала лікар-нутроціолог  Олена Кармаліта. За кілька років її аптека значно розширила асортимент продукції  та переїхала в більш зручну для населення частину міста, позаяк попит на товари та гарні відгуки від клієнтів зробили бізнес прибутковим.

Товари, про які йшла річ, виготовляються з української та російської сировини, відповідають всім нормам та стандартам й містять лише натуральні складники. Промовистою є також їх ціна: на відміну від розрекламованих закордонних препаратів вітчизняні фітопрепарати мають, так би мовити, «вітчизняну» вартість. Вона починається десятьма гривнями, що для товарів відповідного спрямування нечувано. Але ефективність від цього меншою не стає – просто товар орієнтований на «наших» громадян.

Лікар-нутролог провела презентацію продукції, розповіла про її особливості та застосування. Більшість препаратів не мають протипоказань і є безпечними навіть для малюків. Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» не виступає посередником, а може лише радити та надавати широкий спектр інформації на благо наших клієнтів. Що вживати – особистий вибір кожного. Головне, аби всі були здорові.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей