Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
DSC_0041

Галина Атаманчук та Анатолій Музика виступають ч читальному залі ОНБ ім. М. Островьского для студентства на “Дні толерантності”

Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» є соціальною партнерською організацією багатьох закладів освіти та науки міста Хмельницького. Обласна наукова бібліотек ім. М. Островського чи не найперша підписала Договір соціального партнерства з нашим Фондом про сумісну співпрацю щодо культурної інтеграції цінностей та знань єврейської громади у сучасне українське суспільство. В рамках даної співпраці 13 листопада в читальному залі бібліотеки відбулася спільна зустріч представників ХБФ «Хесед Бешт» зі студентами Міжрегіональної  Академії  Управління Персоналом  та Хмельницької Державної Педагогічної  Академії під назвою «Толерантність: об’єднуємо зусилля».

Для студентів була представлена програма з напрацювань декількох Центрів ХБФ «Хесед Бешт», яка стала відомою клієнтам Хмельницької та Тернопільської областей. Проект «Дорого осилит идущий» менеджера з питань регіонального розвитку Галини Атаманчук та керівника ансамблю Анатолія Музики вже встиг полюбитися людям як у Хмельницькому й Тернополі, так і в межах територіальної розповсюдженості роботи Фонду. Але це була лише перша частина, яка носила назву «Жизнь замечательных людей». Наступною сходинкою стала частина «Батьки та діти», яка торкається найтонших струн душі кожної людини.  Саме ця програма була представлена для юних слухачів бібліотеки.

Представники Фонду з душею підійшли до поставленої задачі – донести до молоді непросте питання взаємодії батьків та дітей. Для слухачів була представлена досить незвична форма подачі інформації. Замість звичних лекцій, які щодня доводиться слухати у ВНЗ, гості побачили й почули пісні під гітару, присвячені стосункам дітей та дорослих . У своїх розповідях Галина Атаманчук торкалася різних життєвих ситуацій, від народження дитини, до, як би не було печально – відходу батьків у вічність. І хоча діти-слухачі спершу не пройнялися загальною ідеєю зібрання, в ході зустрічі усі вони відчули щось своє, близьке та задумливе.

Для гостей також було показано декілька відео кліпів присвячених мама, татам і стосункам дітей з батьками. Слухачі лишилися сповненими емоцій, а організатори з бібліотеки та виступаючі з ХБФ «Хесед Бешт» – вдоволеними проробленою роботою. Адже толерантність, яка проходила лейтмотивом заходу, повністю знайшла своє втілення у двостороннім діалогові представників єврейської громади та студентства.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей