Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

DSCF9406До Ірини Борисівни Гершковіч ми йдемо з квітами – сьогодні їй виповнилося вісімдесят три роки. Однак веселим цей день назвати неможна й причиною всьому є важкий стан клієнта ХБФ «Хесед Бешт». Вже не перший рік поспіль вона страждає від багатьох захворювань, які сиплються на її  долю, наче сніжна лавина. І хоча жінка вже багато років вперто протистоїть негараздам, взиваючи Всевишнього про допомогу, все частіше вона просить полегшити її страждання швидким возз’єднанням з предками на небесах.

Общинна програма «Бікур Холім», яку очолює менеджер зі зв’язків з громадськістю Людмила Шварцман, опікується саме такими людьми, як Ірина Борисівна. Комплекс заходів, які охоплює програма, призначені для підтримки літніх, хворих, немічних та нездужих одиноких людей. Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» підтримує Ірину Борисівну всіма можливими способами. Навіть час перебування у неї патронажного працівника збільшили на дві години, позаяк нездатність жінки впоратися зі своїми потребами напряму загрожує її життю та залишкам здоров’я. Фонд також забезпечує клієнта медикаментами й засобами реабілітації, сприяє наданню кваліфікованих медичних консультацій, турбується про споживання корисних продуктів харчування. А от від побутових послуг Ірина Борисівна відмовилася навідріз: за її словами, всілякого роду ремонти забирають у неї багато нервів, тому ніяких поліпшень в оселі їй не потрібно.

Усвідомити становище жінки не під силу навіть людей з бурною уявою. Втративши вже давно рідних та близьких, не маючи нащадків та родичів, Ірина Борисівна має протистояти цілому «букету» негараздів. Давні хронічні проблеми з викривленням хребта, онкологічними утвореннями, проблемами з травною системою, що поєдналися з утворенням грижі, доповнила обширна катаракта, непрохідність кишечнику і ще багато інших супутніх захворювань. Вже три рази у декілька етапів вона піддавалася згубному опроміненню гама-ножу. Скудний раціон з перетертих продуктів (тверда їжа не проходить крізь кишківник) доводиться щедро «приправляти» пігулками, краплями та мікстурами.

Та не зважаючи на це, Ірина Борисівна не перестає молитися й вірити. Вона не бачить календаря, але поруч з нею завжди знайдеться хтось, хто нагадає про час запалення свічок у Шаббат. Їй дзвонять вірні подруги (навіть з-за кордону), нагадуючи й вітаючи з єврейськими святами. Жінка лишається при доброму глузді й пам’яті, а від себе додам, що стільки слів мовою ідиш в побутовій розмові я, певне, ще не від кого не чув.

Особливу повагу заслуговує і те, що Ірина Борисівна усвідомлює значення благодійництва, як ніхто інший. Будучи залежною від доброти інших, жінка знайшла спосіб допомогти нужденним. І хоча її лікування вартує чимало, відкладаючи кошти вона зуміла зібрати значну суму коштів, яку передала на рахунок нашого Фонду для допомоги іншим людям.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей