Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

Надзвичайно цікавий та корисний захід під назвою «День Общини» пройшов для членів єврейських общин Хмельниччини вихідними. Це стало можливим завдяки благодійній організації World Jewish Relief, м. Лондон, Великобританія. Багатьом нашим клієнтам цей благодійник знайомий, завдяки програмам «Теплий Дім», «Домашні ремонти», «Екологічний проект», програм подолання одинокості та самотності. Сьогодні ж уся увага була прикута до питань сьогодення та майбутнього нашої громади.

Хмельницька єврейська община – це велика та строката родина, де майже всі всіх знають (принаймні в обличчя) і, хоча й живуть розкидані по території області, що майже дорівнює площі Ізраїлю, підтримують дружні зв’язки одне з одним. Великою мірою цьому сприяє робота Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» на чолі зі Заслуженим працівником соціальної сфери України Ігорем Ратушним. Організація завжди дбає про членів общини, влаштовує різні заходи об’єднавчого характеру та прагне до підтримки та розвитку громади.

Велика й дружня команда організаторів «Дня Общини» зі Запоріжжя, на чолі з Оленою Кравченко, ще напередодні зібрання почали готуватися до цього, без перебільшень, свята. У залі проведення були розставлені показники станцій, облаштована фотозона, створені всі умови для комфортного перебування та плідної роботи. Свій вклад внесли й співробітники ХБФ «Хесед Бешт», а команда скрайберів оформила усе в єдиному мистецькому стилі.

Зранку 12 листопада люди почали приходити на захід. Спочатку поодинці, а згодом й цілими групами, так що у визначений час «День Общини» почався без форс-мажорів. Окрім хмельничан тут були присутні члени громади з Кам’янця-Подільського та Шепетівки.

До обідньої перерви під пильним менторством команди організаторів, учасники зібрання перезнайомилися й вже могли вільно почуватися у колективі. Вони ще раз проговорили, що для них є громада і з’ясували своє місце у ній. Після обіду семінар отримав більш практичне забарвлення.  Тепер учасники з’ясовували та обговорили назагал своє бачення розвитку общини, шляхи її розвитку або навіть реформації.

Усі напрацювання лишилися як у занотованій формі, так і у полотні, що було створено скрайберами під час заходу. Ми виражаємо щиру подяку організації World Jewish Relief за цей чудовий «День Общини», що дозволив іще раз зібратися разом та зачепити важливі питання єврейської спільноти нашого краю.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей