Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_0043

Наталія Герасименко та Анастасія Давиденко перед клієнтами Фонду

Піклуватися про своє здоров’я має кожна свідома людина, тим паче, що чекати небезпеки у наш час можна звідусіль. Проблема захворюваності щитовидної залози завжди була актуальною, а після Чорнобильської катастрофи й поготів. Для того, аби вчасно діагностувати зміни власної «щитовидки» не треба бути медиком – достатньо бути уважним до себе. Про це йшлося на зібранні клієнтів Фонду, де мала слова лікар-волонтер Анастасія Давиденко.

Зібрання клієнтів, присвячене питанням щитовидної залози, зібрала менеджер Центру Здоров’я ХБФ «Хесед Бешт» Наталія Герасименко. Здоров’я наших клієнтів, не зважаючи на тавтологію, було, є і буде предметом піклування Центру Здоров’я. Тут добре знають, що запобігти хворобі набагато простіше, ніж потім її лікувати. Таким чином профілактичні зібрання з широким інформуванням клієнтів про небезпеки, симптоми хвороб та їх лікування, стали звичними й мають високу ефективність.

На зібрання була запрошена давній друг нашого Фонду, лікар-цитолог Анастасія Давиденко. Більшість наших клієнтів добре знають її з попередніх лекцій та бесід, присвячених раку молочної залози. Тепер же лікар принесла зі собою презентаційні матеріали, які повно розтлумачували функції щитовидної залози, симптоми її захворювання та способи профілактики.

За час зібрання клієнти з’ясували для себе важливі питання з теми, дізналися про запобігання захворюванню та продукти, які містять йод та бережуть щитовидну від негативних змін.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей