Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» – це неприбуткова організація, яка існує за рахунок юридичних та фізичних осіб. Але коштів не завжди вистачає на необхідну та належну допомогу людям, які цієї допомоги потребують. Тому фандрайзинг (збір коштів) посідає чільне місце в діяльності організації.

Головне завдання фандрайзингу – переконати людей у тому, що результат, отриманий від проекту, відповідатиме доцільності вкладених у нього коштів та забезпечення вірного цільового використання цих матеріальних ресурсів. Таке завдання не з легких: адже потрібно запевнити організації або окремих людей, що Фонду конче необхідні гроші, причому на благодійні справи, у які багато хто за теперішніх скрутних часів просто не вірить, і що всі вони будуть використані лише за призначенням.  Але займатися збором коштів необхідно – від цілеспрямованості та наполегливості в цій справі залежать соціальна адаптація та добробут багатьох людей. Фонд звертається до грантодавців в Україні та за її межами, до наших земляків та земляцтв, до окремих осіб.

Перші спроби, як то часто буває, бажали бути кращими. Але з часом працівники Фонду набули необхідних навичок у нелегкій фандрайзинговій царині й отримали перші позитивні результати. Це були кошти від заявок до Посольства США на проведення семінарів за темами толерантності в суспільстві для студентів та молоді міста. Добрі наміри знайшли відгук, побудили небайдужі серця, й згодом у Фонду з’явились нові молоді волонтери.

 Завдяки гранту Українського фонду соціальних інвестицій у селі Печеськи Хмельницького району було створено Реабілітаційний Центр «Школа здоров’я». Тут почали діяти програми, спрямовані на комплексну фізичну й психологічну реабілітацію різних груп людей. Тут, у першу чергу, проходять реабілітацію мешканки обласного центру й Хмельницького району, хворі на рак молочної залози.

Згодом Хмельницькою міською радою був схвалений запропонований Центром проект «Підтримаємо, допоможемо, підкажемо», спрямований на психоемоційну підтримку представників громадських організацій міста. Учасниками проекту стали 500 чоловік. Сьогодні це наші щирі друзі та волонтери, які добрим словом згадують Фонд та очільників міста, які також доклали зусиль до втілення проекту в життя.

Коли Хмельницьке обласне Управління праці та соціального захисту населення оголосило конкурс на кращий соціальний проект, Фонд прийняв у ньому участь й отримав грант  для роботи в Хмельницькому районі з людьми похилого віку.

Проявивши громадянську активність та розуміння соціальних потреб суспільства, директор Фонду Ігор Ратушний вийшов на Кабінет Міністрів з ініціативою про використання таких потужних соціальних організації, як благодійні центри «Хесед», що мають колективи підготовлених фахівців, потужну матеріально-технічну базу, у виконанні соціальних замовлень держави. Ініціативу було підтримано. У 2012 році Фонд отримав необхідне фінансування для того, щоб виконати державне замовлення з надання соціальних послуг. За цим першим експериментальним проектом 30 мешканців Хмельницького отримують послуги з патронажу, а 30 найбільш вразливих у соціальному плані громадян отримують гарячі обіди. Замовник визнав проект вдалим, і надалі планує збільшити обсяги замовлення.

Але ми маємо надію, що такі проекти – далеко не останні. Адже щодня багато людей потребують допомоги та підтримки, які Фонд, маючи потужну матеріальну базу та штат підготовлених фахівців, цілком здатний надати.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей