Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

Центр комп’ютерних технологій  «ОРТ-КешерНет» є зразком успішної реалізації спільного проекту двох недержавних громадський організацій – Всесвітнього ОРТ (освітні ресурси та технологічний тренінг) та жіночої організації «Проект Кешер» («Зв’язок»). Центр,    який розпочав свою діяльність у Хмельницькому в 2002 році, є одним  із сімнадцяти, що працюють за підтримки проекту в СНД. Щоб пояснити всю унікальність Центру, необхідно розповісти про організації, що є його спонсорами.

Ціллю організації «Всесвітній ОРТ» є підвищення рівня життя та добробуту народів світу через освіту та навчання. Розпочавши роботу 1880 року в Санкт-Петербурзі, як недержавна система професійної освіти, сьогодні ця організація приділяє значну увагу підготовці молоді до професійної діяльності в новому, інформаційному суспільстві. А це – понад 200 тисяч студентів різних національностей та віросповідань, які більш ніж у 50 країнах щорічно навчаються в школах, коледжах, інститутах та учбових центрах організації.

«Проект Кешер» був заснований в 1989 році та є однією з найбільш швидко зростаючих міжнародних громадських організацій СНД, що відстоює інтереси жінок і веде правозахисну діяльність. Мета проекту – підтримати й розвивати мережу жіночих груп, сприяти  утворенню міжнаціональних жіночих коаліцій, підготувати жінок-лідерів для активної діяльності в житті громади й суспільства, сприяти жінкам у відродженні та розвитку їхньої самосвідомості, змінити поведінкові стереотипи жінок щодо власного здоров’я, допомогти у взаємодії з державними, громадськими та національними структурами.

Метою створення Центрів комп’ютерних технологій «ОРТКешерНет» є допомога соціальній та професійній адаптації жінок. Цей проект дає їм можливість навчитись роботі з комп’ютером чи вдосконалити навички цієї роботи, опанувати нові технології і, у перспективі, підвищити свій рейтинг на ринку праці, знайти більш високооплачувану роботу, більш успішно будувати професійну кар’єру.

Центр комп’ютерних технологій працює не лише в Хмельницькому, а й відкрив комп’ютерні класи на базі регіональних представництв Благодійного фонду «Хесед Бешт» у Тернополі, Кам’янці-Подільському, Старокостянтинові. Освітні програми Центру доступні й мешканцям інших регіонів. Сучасне обладнання Центру та транспортне забезпечення Фонду «Хесед Бешт» дозволяють проводити заняття й на периферії. Також з допомогою Центру клієнти Фонду та члени громади, що живуть у найвіддаленіших куточках регіону, у режимі онлайн приймають участь у проектах з неформальної освіти, вивчають духовну літературу, слухають лекції, спілкуються.

За роки діяльності Центр надав можливість здобути необхідні знання 3200 осіб. Це жінки й чоловіки, дорослі та діти, молоді люди й люди старшого віку. Ця цифра свідчить про велику потребу в такому Центрі. Володіння основами комп’ютерної грамотності сприяє подальшому працевлаштуванню людей, збереженню ними своїх робочих місць, здобуттю додаткових заробітків та поліпшенню в цілому економічного стану суспільства.

Наявність Центру комп’ютерних технологій та його Інтернет-ресурси сприяють встановленню нових партнерських зв’язків з громадськими організаціями та національними спільнотами, залученню їх до спільної діяльності, підготовці заходів Общинного Центру.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей