Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

Центр інформаційних технологій – структурний підрозділ Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт», головною метою якого є забезпечення інформацією інших Центрів та служб.

Робота Центру ведеться в кількох основних напрямах

  • Ведення електронної бази даних та обробка звітів
  • Тиражування інформаційних матеріалів
  • Впровадження новітніх технологій та розробок у сфері комп’ютеризації, зв’язку та інформаційних послуг

За роки роботи Центром проведено обробку понад шести тисяч анкет, а за кожною анкетою – кропітка щоденна праця. Адже анкета, щоб її використовувати в роботі, має містити повну інформацію про клієнта й потребує своєчасного внесення змін. Щомісяця Фонд надає допомогу тисячам людей, і все це знаходить відображення в базі даних. А результатом  цієї роботи є те, що кожен структурний підрозділ Фонду має оперативну інформацію про кожного клієнта, стан його здоров’я, умови життя, про надану допомогу та про те, що іще потрібно зробити для людини. База даних використовується для обліку послуг, планування та аналізу роботи, розробки критеріїв надання необхідної допомоги.

Центр забезпечує видання внутрішньої літератури, брошур, анкет, календарів, а також тиражування оптичних дисків. Так у 2012 році Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» спільно з Федерацією плавання України реалізували проект «Аудіокнига». У рамках цього проекту Центр займався розробкою макету та тиражуванням п’ятисот дисків з аудіо файлами для слабозорих дітей нашої країни.

Розвиток комп’ютерних технологій є напрочуд динамічним, але організація намагається йти в ногу з часом. Комп’ютери, принтери, сканери, копіри, факси, проектори, сканери штрих-коду, сервери, локальні мережі, Інтернет, веб-сайти, автоматична телефонна станція, електронна пошта, веб-камери, картрідери, цифрові фотоапарати, камери, диктофони – неповний перелік того, з чим щоденно мають справу працівники підрозділу.

Ну, і звичайно, щоденна робота, яка пов’язана з  документацією, листуванням, збереженням інформації, (а її за роки роботи накопичилось досить багато), налагодженням програмного забезпечення, налаштуванням та поточним ремонтом комп’ютерної та офісної техніки.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей