Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

Центр денного розвитку – це комплекс програм стаціонарної соціальної допомоги. Клієнтами Центру є люди з обмеженою рухливістю, що не мають достатнього спілкування.  Таким людям надаються послуги з організації культурного дозвілля та інші види допомоги, які не можуть бути надані в домашніх умовах.

Також завданням Центру є допомога людям похилого віку, що перебувають у стані кризи або стресу та потребують моральної та психологічної підтримки. Центр покликаний позбавити літню людину самотності, оточити її увагою та турботою, наповнити її життя новим сенсом.

Співпрацюючи з іншими структурними підрозділами Фонду, Центр надає клієнтам комплекс послуг.  Це сприяє створенню відповідних умов для відродження активності особи, відвернення її духовної та фізичної деградації. Люди, що роками не виходили за межі свого дому, довгий час не бачили один одного, зустрівшись у Центрі, стають друзями та знову відчувають радість спілкування.

 День у Центрі включає: сніданок, обід, консультації волонтерів (лікарів, психологів, юристів). Надається можливість відвідати перукаря, здати в ремонт взуття чи невеличкі побутові прилади. Можна відвідати бібліотеку, переглянути періодичні видання, скористуватись прокатом реабілітаційного обладнання, відвідати різноманітні заходи.

Центр обслуговує 123 клієнтів, які відвідують його 1-3 рази на місяць.  Для цього задіяний транспорт Фонду. До кожної зустрічі готується різнобічна програма з урахуванням інтересів та вікових особливостей групи. Учасники програми можуть послухати лекції, бесіди, познайомитись з історію, традиціями єврейського народу, подивитись відеофільми, побувати на екскурсії. До уваги клієнтів огляд ізраїльської та української преси, вікторини, кросворди, шаради, розмови на мові  їдиш, різноманітні ігри, спів, гумор, різноманітна ручна праця, підготовка та проведення спільних свят. Велика увага приділяється фізичній активності клієнтів. Тому в програмі занять ранкова гімнастика, пішохідні прогулянки, спортивні та рухливі ігри.

Працюють гуртки за інтересами: «В’язання», «Вишивка», «Бісероплетіння», «Рейзеле» («Витинання»), «Город».

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей