Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
“Hesed Bend”
Корисні посилання
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика

Кошти – це серце справи, а особливо благодійні кошти, що надходять, як добровільні пожертви від юридичних та фізичних осіб і спрямовані на поліпшення матеріального стану соціально незахищених людей.

Цілком логічно, що за цільовим і раціональним використанням цих коштів, якнайшвидшим проходженням їх від спонсора до одержувача благодійної допомоги потрібен суворий контроль. Практика роботи будь-якої організації чи підприємства свідчить, що чим краще працюють фінансові підрозділи, тим менше вони помітні. І це в повній мірі стосується Фонду «Хесед Бешт».

Термінові платежі, узгодження договорів, видача довіреностей, складання нескінченних звітів, робота з контрагентами, облік товарно-матеріальних цінностей – це звичайний день кожної бухгалтерії. Але після реорганізації Центр аналітичного обліку став чимось більшим, ніж просто бухгалтерія. Окрім стандартних фінансових операцій тут проводиться кропітка робота з оптимізації витрат, аналізу та систематизації витратних статей.

На особливу увагу заслуговує тісна співпраця Центру з усіма іншими структурними підрозділами Фонду. З керівниками всіх служб постійно узгоджується використання коштів у відповідності з доведеними бюджетними лініями. А якісною та своєчасною обробкою всіх фінансових документів Центр вносить, на перший погляд, непомітний, але надзвичайно важливий вклад у велику справу благодійності.

Завдяки високому фаховому рівню та своєчасному виконанню функціональних обов’язків співробітників Центру, вся звітність організації надається якісно та у встановлені строки. За результатами перевірок контролюючими органами господарської діяльності Фонду не було накладено жодних штрафних санкцій та було зазначено, що всі одержані від спонсорів благодійні кошти використовуються за цільовим призначенням.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Молодіжний клуб
Забуті рецепти
Передача “Лехайм”
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей
Цитатник

Пропонуємо Вашій увазі цитати на кожен день від дотепного єврейського письменника Юліана Тувіма:

Самые большие свиньи обычно требуют от людей, чтобы они были ангелами.