Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_20131226_181850

Інформаційні таблички у ресторані

Благодійність бізнесу – потужний інструмент, здатний допомогти багатьом нужденним. Але раціональне використання можливостей благодійництва – справа не проста, як може здатися на перший погляд. І якщо бізнес спроможний акумулювати благодійні пожертвування від своєї діяльності, то займатися втіленням добрих справ у життя мають професіонали. Саме так сталося у випадку соціального партнерства Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» та готелю-ресторану «Собкофф».

Бажання дирекції готелю-ресторану «Собкофф» допомогти людям, які потребують підтримки свідчить про далекоглядність та людяність керівництва закладу. В зимовий час, коли ресторан відвідує велика кількість людей, не думати про тих, хто не може собі такого дозволити, егоїстично. Тому дирекція почала шукати шляхи реалізації бажання щирої допомоги нужденним.

В нагоді стало знайомство з Хмельницьким благодійним фондом «Хесед Бешт», який вже більше чотирнадцяти років займає передові позиції серед благодійних організацій області. Тут завжди знайдуться ідеї щодо кращої та ефективнішої підтримки знедолених, що засновані на потужному досвіді подібних акцій. Спільними зусиллями, враховуючи можливості кожної зі сторін, було визначено курс на соціальну ініціативу на користь громадськості.

Так і народилася акція «Різдвяна вечеря», що має на меті допомогти людям з мало захищених, багатодітних та неблагополучних родин повною мірою відчути радість зимових свят. Співробітниками ХБФ «Хесед Бешт» була складена концепція акції, яка включає в себе збір благодійних пожертвувань, логістику святкового заходу та залучення волонтерів, які зможуть створити святкову атмосферу під час запланованої вечері. Також спеціалістами Фонду були виготовлені інформаційні таблички про акцію, які ресторан «Собкофф» розмістив у святковому залі.

Кожен охочий відвідувач ресторану зможе долучитися до акції. Усі пожертвування підуть на організацію святкової вечері,. Тому чим більше коштів вдасться зібрати – тим більше родин візьмуть участь у заході.

Приклад злагодженої соціальної активності бізнесу та благодійної організації може послугувати гарним прикладом для інших. Правильний розподіл обов’язків під час акції дозволяє зробити її набагато ефективнішою. Тому будемо сподіватися, що у святкова вечеря стане в нагоді багатьом нужденним людям!

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей